r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple Wave, czyli iPhone ładowany w mikrofalówce. Wielu Amerykanów dało się nabrać

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Kilka godzin po tym, jak Apple udostępniło nową aktualizację iOS-a, w Internecie pojawiły się informacje, że nowa funkcja systemu o nazwie Wave pozwala na ładowanie telefonu za pomocą kuchenki mikrofalowej. Jest to oczywiście oszustwo, niestety wielu właścicieli iPhone'ów okazało się takimi ignorantami w dziedzinie fizyki, że postanowiło sprawdzić to na własną rękę.

Oszuści postarali się, by spreparowana informacja wyglądała na jak najbardziej prawdziwą. W tym celu przygotowali grafikę podobną do tych, jakie możemy znaleźć na stronach Apple. Obrazek prezentuje rozwiązanie o nazwie Wave, które miało zostać dodane w iOS 8. Miałoby ono pozwolić na naładowanie smartfona w zaledwie 60-70 sekund, zależnie od wybranej przez nas mocy.

Nie jest to pierwsze tego rodzaju oszustwo związane z aktualizacją systemu. W zeszłym roku wiele osób zalało swoje telefony po przeczytaniu w Sieci informacji, że iOS 7 czyni iPhone'a wodoodpornym. Historia może brzmieć niedorzecznie, jednak niestety jedynie potwierdza łatwowierność ludzi, wynikającą z braku zrozumienia współczesnej techniki, traktowanej jak magiczne gadżety.

r   e   k   l   a   m   a

Jest to jeden z wielu przykładów, by nie wierzyć we wszystkie informacje, jakie można znaleźć w Sieci. Warto najpierw doszukać się źródła informacji i sprawdzić czy ktoś inny nie spróbował skorzystać z fantastycznej porady. W innym wypadku tylko do siebie będziemy mogli mieć pretensje, jeżeli nasz smartfon skończy tak samo, jak ten na zdjęciu.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.