r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple aktualizuje Mac OS X Lion do wersji 10.7.1

Strona główna Aktualności

Krótko po premierze finalnej wersji nowego systemu operacyjnego Mac OS X Lion, Apple wydaje do niego pierwszą aktualizację. Nie jest to jeszcze co prawda wyczekiwana obsługa iCloud, ale za to spory pakiet poprawek.

Wersja 10.7.1 systemu rozwiązuje szereg problemów zaobserwowanych od chwili premiery Liona w lipcu. Na liście zmian znajdziemy między innymi panaceum na problemy z niestabilnością systemu podczas odtwarzania wideo w Safari, zacinającego się dźwięku przy wykorzystaniu portu HDMI lub wyjścia optycznego audio oraz poprawki stabilności połączeń bezprzewodowych. Rozwiązano także problem uniemożliwiający transfer danych, ustawień i aplikacji do nowego komputera Mac pracującego pod kontrolą Liona. Również konto administratora nie powinno już znikać po aktualizacji systemu do wersji OS X Lion. Ostatnie poprawki dotyczą Macbooka Air (problemy z bootowaniem z podpiętym MagSafe Adapter, okresowe migotanie ekranu) i Mac mini (obniżona wydajność slotu SD z kartami SDHC).

Aktualizacja jest już gotowa do instalacji za pośrednictwem usługi automatycznych aktualizacji Apple.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.