r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple decyduje, od jakiego wieku można pobrać przeglądarkę

Strona główna Aktualności

Pamiętacie czasy, kiedy Microsoft był przedstawicielem osi zła, szpiegował użytkowników, wykorzystywał swój monopol, tłamsił wszystko, co stawało mu na drodze i konspirował z Talibami, żeby wyplenić otwarte oprogramowanie? Mimo, że po dziś dzień niektórzy postrzegają firmę w tych barwach, to jednak wydaje się, że wizerunek korporacji uległ ostatnio znacznemu ociepleniu i dzisiaj znów został nieco przypudrowany.

Co się stało? Apple po miesiącach głębokiego namysłu zdecydował, że dopuści przeglądarkę Opera do swojego Mac App Store — sklepu z aplikacjami dla stacjonarnych i przenośnych komputerów Apple. To wielkie wydarzenie przypomina kawał o Józefie Wissarionowiczu, od którego dziecko chciało dostać cukierka. Apple przeglądarkę umieścił, ale użytkownicy zwracają dzisiaj uwagę na to, że została ona obwarowana ograniczeniem wieku — żeby ją pobrać, trzeba mieć skończone 17 lat.

Tych, którzy nie chcą prosić rodziców o pisemne zezwolenie na pobranie Opery z Mac App Store, odsyłamy do naszego katalogu, gdzie Operę dla Mac OS X pobrać można bez takiej szopki.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.