Apple decyduje, od jakiego wieku można pobrać przeglądarkę

Strona główna Aktualności

O autorze

Pamiętacie czasy, kiedy Microsoft był przedstawicielem osi zła, szpiegował użytkowników, wykorzystywał swój monopol, tłamsił wszystko, co stawało mu na drodze i konspirował z Talibami, żeby wyplenić otwarte oprogramowanie? Mimo, że po dziś dzień niektórzy postrzegają firmę w tych barwach, to jednak wydaje się, że wizerunek korporacji uległ ostatnio znacznemu ociepleniu i dzisiaj znów został nieco przypudrowany.

Co się stało? Apple po miesiącach głębokiego namysłu zdecydował, że dopuści przeglądarkę Opera do swojego Mac App Store — sklepu z aplikacjami dla stacjonarnych i przenośnych komputerów Apple. To wielkie wydarzenie przypomina kawał o Józefie Wissarionowiczu, od którego dziecko chciało dostać cukierka. Apple przeglądarkę umieścił, ale użytkownicy zwracają dzisiaj uwagę na to, że została ona obwarowana ograniczeniem wieku — żeby ją pobrać, trzeba mieć skończone 17 lat.

Tych, którzy nie chcą prosić rodziców o pisemne zezwolenie na pobranie Opery z Mac App Store, odsyłamy do naszego katalogu, gdzie Operę dla Mac OS X pobrać można bez takiej szopki.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu