Apple dopuszcza oglądanie swojej konferencji na Windows 10 z Edge, ale VLC wciąż lepsze

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeśli dla kogoś problemem dotąd było zainstalowanie VLC, by oglądać na pececie konferencje Apple'a, to mamy dla niego miłą wiadomość. Firma z Cupertino zamierza oficjalnie obsługiwać przeglądarkę Edge na komputerach z Windows 10. Do tej pory wspierane były jedynie przeglądarki na systemach OS X i iOS oraz urządzenia Apple TV.

Oczywiście oglądanie w przeglądarce na warunkach Apple jest znacznie mniej zabawne, niż wykorzystanie narzędzi informatycznych po swojemu. Najlepszym rozwiązaniem naszym zdaniem jest skorzystanie z odtwarzacza VLC, działającego na praktycznie wszystkich systemach operacyjnych (w naszej bazie oprogramowania znajdziecie wersje dla Windows, Maka, Androida, iOS-a i Windows Phone). Wybieramy w nim opcję Odtwórz strumień z sieci i jako adres podajemy delivery.apple.com.edgesuite.net/15pijbnaefvpoijbaefvpihb06/m3u8/atv_mvp.m3u8.

Konferencja Apple zacznie się 9 września o godzinie 19:00 czasu środkowoeuropejskiego. Możemy spodziewać się na niej prezentacji finalnych wersji iOS-a 9 i OS-a X 10.11 El Capitan, iPhone'a 6S oraz nowego Apple TV.

© dobreprogramy