Apple powie: „Let's Rock”

Strona główna Aktualności

O autorze

Centrum konferencyjne w ogrodach Yerba Buena, perle San Francisco, jest przygotowywane do corocznego wydarzenia medialnego Apple. Tegoroczna konferencja ma tytuł "Let's Rock" i zacznie się 9 września o 10:00 czasu lokalnego (19:00 w Polsce).

Wydarzenie ma być miejscem kilku premier produktów Apple. Jak zwykle, organizatorzy nie mówią ani słowa o prezentowanych produktach. Zostają nam plotki, a plotki mówią głównie o nowej wersji iTunes. iTunes 8 ma współpracować z najnowszymi typami odtwarzaczy iPod (na razie mówi się o nowym Nano i nowym Touch), prezentować nam listę rekomendowanych piosenek, wygenerować playlistę utworów podobnych do wybranego z naszej biblioteki (funkcja znana z portalu pandora.com). Samo istnienie nowej wersji odtwarzacza zostało wielokrotnie potwierdzone w niedzielę, kiedy na skutek błędu na stronie Apple kilku szczęśliwym użytkownikom udało się ściągnąć jedną z niepełnych kompilacji programu. Nieco szerszej grupie ukazał się już tylko link do pliku. Kolejnym prawie pewnym punktem programu jest firmware do telefonu iPhone. Jak dotąd brak spekulacji na temat tego, co zostanie zaoferowane użytkownikom w wersji 2.1 oprogramowania, poza zmianami związanymi z nową wersją iTunes.

Jak co roku w internecie znajdziemy strony z aktualizowanymi na żywo reportażami, a po wydarzeniu będzie można obejrzeć filmy z prezentacjami.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji