r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple pozwala na odtwarzanie muzyki przez MobileMe

Strona główna Aktualności

Apple bez większego rozgłosu wprowadziło możliwość przesyłania muzyki online przez chmurę obliczeniową - MobileMe. Być może jest to początek zmian w dostępie do iTunes.

Apple wprowadził do narzędzia iDisk w ramach usługi MobileMe możliwość odtwarzania muzyki online. Wystarczy zapisać na wirtualnym dysku utwory z iTunes, a będzie można uzyskać do nich dostęp za pomocą dowolnego urządzenia - komputera czy urządzenia przenośnego z systemem iOS 4. Jak donosi Neowin, zdaniem Michaela Robertsona z MP3tunes może to być pierwszy krok w stronę wprowadzenia muzyki ze sklepu iTunes do chmury obliczeniowej. Mogłoby to zwiększyć popularność obecnie słabo znanej usługi MobileMe, która umożliwia przechowywanie plików online i synchronizację ustawień między urządzeniami firmy Apple.

O możliwym wprowadzeniu nowej usługi mówi się ostatnio coraz więcej. Prace nad projektem miałaby potwierdzać budowa nowoczesnego centrum informatycznego w Północnej Karolinie. Jego budowa jak dotąd kosztowała firmę Apple ponad 1 mld dolarów. Być może posłuży ono jako baza do wprowadzenia nowej usługi. Nie wiadomo jeszcze, kiedy Apple zamierza wprowadzić iTunes w chmury. Dyrektor finansowy firmy, Peter Oppenheimer, podczas ogłoszenia wyników finansowych za trzeci kwartał zapowiedział, że jeszcze w tym roku pojawią się fantastyczne, nowe produkty.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.