Apple pracuje nad iTunes 7.5

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak zapowiada firma Apple, na początku przyszłego tygodnia ma ukazać się nowa wersją programu iTunes, za pośrednictwem którego można między innymi słuchać muzyki oraz korzystać z zasobów sklepu internetowego iTunes MusicStore.

Najnowsza wersja iTunes 7.5 oferować będzie klika drobnych poprawek, które mają zwiększyć stabilność działania całej aplikacji. Poza tym, programiści skupili się na udoskonaleniu zarządzaniem duplikatami piosenek i materiałów wideo. Tym razem nowy iTunes nie będzie zawierał żadnych istotnych nowości. Wersja 7.5 zostanie wydana równocześnie dla użytkowników systemu Windows XP i Windows Vista.

Premiera nowego iTunes 7.5, który aktualnie jest jeszcze w fazie beta testów, powiązana jest prawdopodobnie również ze wsparciem dla brytyjskiej i niemieckiej wersji iPhona. Spodziewany termin wydania iTunes 7.5 planowany jest na środek przyszłego tygodnia, niemniej jednak termin ten może się opóźnić o klika dni.

Tymczasem, najnowszą i stabilną wersję iTunes 7.4.3 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video

© dobreprogramy