r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple romansuje z Hollywood: wyprodukuje serial o programistach

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Tematyka dotycząca internetu czy oprogramowania na dobre zadomowiła się na ekranie, czy to w postaci wielu filmów czy najnowszych seriali. Wśród najciekawszych pozycji należy wymienić Halt and Catch Fire opowiadające o początkach Doliny Krzemowej czy wyśmienitą produkcję Mr Robot. Wkrótce jednak mogą zostać one przyćmione przez nowy serial, który powstanie z inicjatywy Apple.

O planach Apple na showbiznes pisaliśmy jeszcze w zeszłym roku. Pojawiły się wówczas plotki o tym, że przedstawiciele korporacji prowadzą rozmowy z hollywoodzkimi producentami. Cele mogłyby różne, jak choćby produkcja kolejnych filmów reklamowych produktów z jabłkiem, jednak pierwsze przypuszczenia okazały się słuszne. Apple pracuje nad własnym serialem.

Jak można przeczytać w New York Post, w jego produkcję ma zostać zaangażowany Ben Silverman znany z prac nad serialem The Office czy programami Beara Gryllsa. Na razie o samej produkcji wiadomo niewiele, najpewniej nie powstał dotąd nawet jej scenariusz. Jasnym jest natomiast, że serial Apple będzie opowiadał o… twórcach oprogramowania.

r   e   k   l   a   m   a

Jak można się było spodziewać, dostępność produkcji będzie ściśle ograniczona do posiadaczy urządzeń Apple. Nie potwierdziły się zatem wcześniejsze pogłoski o planach Apple na stworzenie platformy bezpośrednio konkurującej z Netfliksem. Serial o programistach nie jest zresztą jedyną produkcją, przy której pracuje Apple: w kooperacji z magazynem Vice powstaje bowiem serial dokumentalny o amerykańskiej scenie muzycznej.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.