r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple uaktualnia MobileMe - zmiana wyglądu i kilka nowych funkcji

Strona główna Aktualności

Nie sprawdziły się pogłoski na temat wprowadzenia darmowej wersji MobileMe. Apple odświeżył jedynie wygląd usługi, a także dodał kilka nowych funkcji.

Firma Apple zmieniła wygląd swojej usługi przeznaczonej do synchronizacji danych i przechowywania materiałów w chmurze obliczeniowej. MobileMe posiada teraz nową stronę startową. Podstawową zmianą w wyglądzie jest zastąpienie dotychczasowego szeregu ikon przez interfejs z przełącznikiem aplikacji. Wprowadzono też odświeżony wygląd poczty za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dotychczas dostępna była ona jedynie w wersji beta dla niektórych użytkowników. Internetowa wersja poczty wyglądem zbliżona jest do tej dostępnej w urządzeniach przenośnych firmy Apple. Wprowadzono kilka zmian, między innymi ułatwione archiwizowanie poczty, możliwość edytowania kolorów i układu ikon w pasku narzędziowym, poprawiono także zabezpieczenia.

Firma Apple udostępniła też w ramach MobileMe odświeżoną wersję aplikacji Find My iPhone. Pozwala ona na odnalezienie zgubionego telefonu iPhone. Można z niej skorzystać również za pośrednictwem sklepu App Store. Z usługi MobileMe mogą skorzystać użytkownicy systemu Windows i Mac OS X. Pierwsze 60 dni jest darmowe, później należy wykupić roczny abonament.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.