r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple udostępnia iOS 4.3 szybciej, niż planowano

Strona główna Aktualności

Dwa dni szybciej, niż planowano firma Apple udostępniła aktualizację do systemu iOS 4.3.

iOS 4.3, nowa wersja systemu dla urządzeń mobilnych Apple, została oficjalnie zaprezentowana 2 marca w San Francisco. W tym samym czasie Steve Jobs ogłosił także datę rozpoczęcia sprzedaży iPada 2, który będzie wyposażony właśnie w najnowszą wersję systemu iOS. Użytkownicy iPadów pierwszej generacji oraz posiadacze telefonów iPhone 3GS i iPhone 4, jak również iPodów touch trzeciej i czwartej generacji mogą dokonać bezpłatnej aktualizacji i także cieszyć się nowymi funkcjami.

O nowościach w iOS 4.3 pisaliśmy już nieco w materiale podsumowującym konferencję sprzed tygodnia. Przypomnijmy tylko, że najbardziej wyczekiwaną nowością była prawdopodobnie możliwość tworzenia hotspotu na swoim iPhone'ie i w ten sposób bezprzewodowe udostępnianie Internetu 3G innym urządzeniom, na przykład iPadowi, przez Wi-Fi. Pozostałe nowości to spore przyspieszenie w Safari (nowy silnik JavaScript - Nitro), iTunes Home Sharing pozwalający na udostępnianie multimediów i aplikacji innym urządzeniom Apple w sieci domowej oraz poszerzone możliwości funkcji AirPlay do strumieniowego przesyłania filmów i zdjęć na telewizor z odtwarzaczem Apple TV. Interesującą, choć drobną nowością w iOS 4.3 jest też możliwość wybrania funkcji, za którą odpowiedzialny jest przełącznik umieszczony z boku obudowy iPada - albo natychmiastowe wyciszanie głośników, albo blokada automatycznej rotacji ekranu.

r   e   k   l   a   m   a

Aktualizacji iOS można dokonać za pośrednictwem aplikacji iTunes podłączając zgodne z najnowszą wersją systemu urządzenie do komputera.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.