r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple udostępnia kolejną wersję testową OS X El Capitan

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Niespełna dwa tygodnie minęły od ostatniej aktualizacji wersji beta systemu OS X o nazwie El Capitan. Tyle czasu wystarczyło, aby Apple przygotowało kolejne edycje testowe swojego systemu, zarówno dla programistów jak i uczestników programu otwartych testów beta.

Niestety lista zmian wprowadzonych zarówno dla wersji deweloperskiej jak i publicznej nie jest znana. Możemy zakładać, że poprawiają one już znane błędy i przygotowują system do premiery, która prawdopodobnie nastąpi jesienią tego roku. Warto pamiętać, że aktualizacje w ramach publicznej bety, nie są tymi samymi jakie otrzymują programiści w ramach swojego programu testowego. Stąd też różnica w numeracji.

Aby przystąpić do programu otwartych testów wersji beta należy zalogować się na specjalnie przygotowanej stronie beta.apple.com. Znajdziemy tam nie tylko instrukcje jak zdobyć wersję testową nowego systemu, ale również jak się do niej przygotować tworząc wcześniej kopię zapasową danych. Więcej o programie beta możecie przeczytać w naszym archiwalnym wpisie. Jeżeli jesteście już uczestnikami programu nowa, szósta wersja systemu powinna na Was czekać w sklepie App Store, a w przypadku programistów edycja ósma także na stronie centrum deweloperów Apple.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.