r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple udostępnia kolejne bety Mac OS X 10.6.7 i iOS 4.3

Strona główna Aktualności

Apple oddał w ręce testerów kolejne wersje rozwojowe swoich systemów operacyjnych — Mac OS X 10.6.7 build 10J850 oraz iOS 4.3 beta 3.

Trzecia beta systemu iOS przeznaczona jest dla iPada, iPhone's 4 i 3GS, oraz iPoda Touch czwartej i trzeciej generacji. Dostępna jest również wersja systemu dla Apple TV. Testowanie iOS 4.3 beta 3 nadal skupia się na funkcjach znanych z poprzednich wersji rozwojowych, jak wsparcie dla AirPlay, HotSpota Wi-Fi i obsługa bocznego przycisku iPada. Odkrytą w tej wersji systemu funkcją jest możliwość anulowania pobierania aplikacji z App Store i usunięcie niedokończonych plików. Wciąż brak informacji o wprowadzeniu do iOS 4.3 mechanizmu subskrypcji czasopism w formie elektronicznej.

Testy najnowszej wersji Mac OS X 10.6.7, oznaczonej jako Build 10J850, nadal skupiają się na Mac App Store, obsłudze karty sieciowej AirPort, wydajności sterowników graficznych oraz Samby i Bonjour. Warto zauważyć, że w dokumentacji Apple nie podaje żadnych znanych błędów. Nie znamy jeszcze daty wydania stabilnej wersji Mac OS X 10.6.7.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.