r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple ujawni nowości w MacOS 10.5

Strona główna Aktualności

7 sierpnia podczas konferencji Worldwide Developers Conference (WWDC) Steve Jobs w swoim keynote zaprezentuje system Mac OSŽ X 10.5 o kodowej nazwie "Leopard".

Nowy Mac OS będzie w dużym stopniu odpowiedzią na Windows Vista. W Internecie krąży obecnie wiele domysłów i plotek na temat Leoparda, łącznie ze sfałszowanymi zrzutami ekranu. Największe emocje budzi możliwość włączenia obsługi Windows do systemu bowiem BootCamp jest obecnie oddzielną aplikacją. Inne funkcje, o których mówią pogłoski to obsługa wielu pulpitów, integracja iCal i książki adresowej w jednej aplikacji i skalowanie rozdzielczości.

Apple nie ujawniło dokładnej daty wypuszczenia Leoparda, wiadomo tylko, że ma się pojawić mniej więcej razem z Vistą. Jeśli Leopard pojawi się w grudniu 2006 lub styczniu 2007, oznaczałoby to prawie 20-miesięczny cykl produkcyjny, znacznie dłuższy niż w przypadku poprzednich wersji MaxOS X.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.