reklama

Apple według Tima Cooka: firma się nie zmieni

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Po objęciu stanowiska prezesa firmy Apple Tim Cook wysłał list otwarty do pracowników firmy. Cook zapewnia, że firma się nie zmieni.

W liście Cook podkreśla, że praca ze Steve'em Jobsem była największym przywilejem w jego życiu. Rozpoczęcie pracy w Apple 13 lat temu okazało się być najlepszą decyzją, jaką w życiu podjął, a teraz otworzyła się przed nim możliwość kierowania najbardziej innowacyjnej firmą na świecie. Jobs był mentorem Cooka i wszystkich pracowników firmy, która teraz czeka na inspirację i wskazówki, których Jobs będzie udzielał jako członek zarządu.

Cook również zapewnia wszystkich, że firma Apple pozostanie niezmieniona. Wyjątkowe zasady i system wartości w firmie są dla Cooka bardzo cenne i nie chce ich zaburzyć, podobnie jak kultury Apple'a, którą zbudował Steve Jobs. Pod kierownictwem Cooka Apple będzie nadal produkować najlepsze na świecie produkty, które cieszą klientów i napawają dumą pracowników firmy.

Tim Cook przyłożył się do sukcesu rynkowego firmy Apple. Jemu firma zawdzięcza obniżenie cen sprzętu, co udało się osiągnąć przez zawarcie korzystnych umów z dostawcami podzespołów. Cook jest również jednym z ojców sukcesu iPada. Autentyczność listu potwierdził serwis ArsTechnica, na którym można znaleźć pełną treść listu.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama