reklama

Apple wydaje aktualizację iTunes 9.2

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Apple udostępniła aktualizację programu iTunes do wersji 9.2. Związana jest ona z wprowadzeniem systemu iOS 4 dla telefonów iPhone.

W nowej wersji popularnego programu muzycznego znalazło się 6 większych zmian i poprawek. Większość z nich związana jest z nową wersją systemu operacyjnego iOS dla urządzeń przenośnych firmy Apple. Udostępniono synchronizację dla nowego telefonu iPhone 4, który niedługo trafi do sprzedaży. Pojawiła się także synchronizacja dla urządzeń przenośnych z programem iBooks - internetowym sklepem i biblioteką - który pozwala na kupowanie i przechowywanie e-booków. Apple zgodnie z zapowiedziami wprowadził również możliwość dodawania do iBooks książek w formacie PDF. Dla osób, które ściągają aplikacje z App Store pojawiła się funkcja organizowania folderów w urządzeniach z systemem iOS. Pozwoli to na lepsze katalogowanie gier i programów. W iTunes 9.2 pojawiła się też aktualizacja związana z bezpieczeństwem programu. Poza tym programiści firmy Apple udostępnili szybsze archiwizowanie danych podczas synchronizacji urządzeń, jak również szybsze wyświetlanie okładek albumów podczas przeglądania biblioteki muzycznej.

Aktualizację iTunes do wersji 9.2 można pobrać za pomocą komendy Apple - Uaktualnienia. Plik może zajmować około 120 MB. Pełne informacje na temat wprowadzonych zmian dostępne są na stronach wsparcia firmy Apple.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić