r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple wydaje aktualizację iTunes 9.2

Strona główna Aktualności

Firma Apple udostępniła aktualizację programu iTunes do wersji 9.2. Związana jest ona z wprowadzeniem systemu iOS 4 dla telefonów iPhone.

W nowej wersji popularnego programu muzycznego znalazło się 6 większych zmian i poprawek. Większość z nich związana jest z nową wersją systemu operacyjnego iOS dla urządzeń przenośnych firmy Apple. Udostępniono synchronizację dla nowego telefonu iPhone 4, który niedługo trafi do sprzedaży. Pojawiła się także synchronizacja dla urządzeń przenośnych z programem iBooks - internetowym sklepem i biblioteką - który pozwala na kupowanie i przechowywanie e-booków. Apple zgodnie z zapowiedziami wprowadził również możliwość dodawania do iBooks książek w formacie PDF. Dla osób, które ściągają aplikacje z App Store pojawiła się funkcja organizowania folderów w urządzeniach z systemem iOS. Pozwoli to na lepsze katalogowanie gier i programów. W iTunes 9.2 pojawiła się też aktualizacja związana z bezpieczeństwem programu. Poza tym programiści firmy Apple udostępnili szybsze archiwizowanie danych podczas synchronizacji urządzeń, jak również szybsze wyświetlanie okładek albumów podczas przeglądania biblioteki muzycznej.

Aktualizację iTunes do wersji 9.2 można pobrać za pomocą komendy Apple - Uaktualnienia. Plik może zajmować około 120 MB. Pełne informacje na temat wprowadzonych zmian dostępne są na stronach wsparcia firmy Apple.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.