reklama

Apple wydaje aktualizację grafiki dla Snow Leoparda

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Apple udostępniła uaktualnienie grafiki dla systemu Snow Leopard. Z informacji powinni być zadowoleni przede wszystkim użytkownicy gier komputerowych.

Na początku sierpnia informowaliśmy o wysłaniu aktualizacji do deweloperów. Po zatwierdzeniu przez nich zmian, Apple wydał uaktualnienie dla wszystkich użytkowników systemu Mac OS X 10.6. Jego głównym zadaniem jest poprawa stabilności i wydajności dla programów graficznych, a także gier. W aktualizacji zlikwidowany problem dotyczących częstotliwości wyświetlania klatek w takich grach jak Portal i Team Fortress 2. Ponadto zmiany objęły program do obróbki zdjęć Aperture 3, który do sprzedaży trafił w lutym tego roku. Poprawki obejmują nieoczekiwane zamykanie bądź brak odpowiedzi Aperture, a także gry Starcraft II. Pełne informacje o uaktualnieniu dostępne są na stronach wsparcia firmy Apple.

Firma pracuje jednocześnie nad kolejną aktualizacją systemu Snow Leopard do wersji 10.6.5. Pierwszy build zawierający poprawki został już wysłany do deweloperów, o czym informowaliśmy w poniedziałek. Uaktualnienie grafiki dla Snow Leoparda można pobrać za pomocą komendy Apple -> Uaktualnienia.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić