r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple wydaje wersję beta nowego MobileMe Mail

Strona główna Aktualności

Programiści firmy Apple wprowadzili nową wersję klienta poczty Mail z poziomu przeglądarki internetowej dla usługi MobileMe. Dzięki temu internauci będą mogli w prostszy sposób korzystać z e-maili.

MobileMe to płatna usługa dedykowana przede wszystkim dla użytkowników systemu Mac OS X (ale jest także wersja dla Windows). Pozwala ona na przechowywanie i synchronizowanie danych za pośrednictwem wirtualnych serwerów. Użytkownik może tworzyć kopie dokumentów czy ustawień, ale także przesyłać kontakty, kalendarze albo zdjęcia między smartfonem a komputerem. Teraz Apple udostępnił nową wersję klienta Mail beta - za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Można z niego skorzystać za pomocą Safari 4, Internet Explorera 8 lub Firefoksa 3.6. Z poczty można korzystać w komputerze (Mac i PC), ale także iPhonie czy iPadzie. Internetowa wersja Maila różni się nieco od biurkowego klienta - wyglądem zbliżona jest do tej dostępnej w smartfonach Apple’a. Programiści wprowadzili kilka zmian takich jak ułatwione archiwizowanie poczty, możliwość edytowania kolorów i układu ikon w pasku narzędziowym czy poprawione bezpieczeństwo.

Aby skorzystać z nowej funkcji trzeba posiadać aktywne konto MobileMe. Na stronach internetowych usługi należy poprosić o przesłanie zaproszenia do Mail.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.