r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apple wydał iOS 9.3.1. Poprawia problem z linkami, tylko ciężko go zainstalować...

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Najnowsza wersja systemu dla mobilnych urządzeń Apple wydaje się mieć wyjątkowego pecha. Najpierw okazało się, że próba aktualizacji niektórych starych urządzeń (np. iPhone'ów 5) blokuje je i powoduje konieczność podłączenia ich po kablu do komputera z iTunes. Później okazało się, że wielu użytkowników nie może otworzyć w Safari wielu popularnych linków, przykładowo wyników wyszukiwania w Google.

Wszystko to razem sprawia kompromitujące wrażenie i wygląda na to, że użytkownicy urządzeń Apple powinni chyba zacząć czerpać z doświadczeń użytkowników oprogramowania Microsoft - nie warto rzucać się czym prędzej na nowe aktualizacje, lepiej poczekać aż zrobią to inni i uprzedzą, czy poprawka nie wysadzi nam sprzętu.

Tym, którzy nierozsądnie uwierzyli w doskonałość Apple i zainstalowali iOS 9.3 tuż po premierze, Apple przyszedł w końcu z pomocą i udostępnił aktualizację aktualizacji do iOS 9.3.1, która poprawia problem z linkami. Szkoda, że po raz kolejny zaktualizowanie urządzeń Apple to droga przez mękę, przynajmniej z sieci Orange. Kolejne próby dzisiejszego wieczoru kończą się tak:

r   e   k   l   a   m   a

Udało się za czwartym razem, więc życzymy wytrwałości i powodzenia.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.