r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ApplePi Baker 1.9.4

Strona główna Mac Narzędzia Archiwizacja i synchronizacja danych

ApplePi Baker to wygodny program do nagrywania systemów dla Raspberry Pi na kartę pamięci, a także do tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania ich na kartę.

Galeria programu

Po uruchomieniu program sam znajduje odpowiedni nośnik do nagrywania obrazów. Można tu szybko sformatować kartę, a następnie wskazać obraz do nagrania. Alternatywnie można od razu wykonać kopię zapasową danych z karty i zapisać jako obraz do późniejszego odtworzenia.

ApplePi Baker nadaje się także do innych zastosowań. Można z jego pomocą utworzyć na przykład uruchomieniowy dysk USB lub zrobić kopię zapasową danych z dowolnego nośnika.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

muCommander, CRYENGINE, Zero Install, Fiddler i ApplePi Baker – najciekawsze programy tygodnia

15
OPROGRAMOWANIE 03.09.2016 | Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości w naszej bazie programów i aplikacji, tym razem kierowany głównie do zaawansowanych użytkowników i programistów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Warto też śledzić aktualizacje. muCommander Na początek przypomnę o dwupanelowym menedżerze plików muCommander dla Windowsa i Maca. Program ten jest rozwijany w żółwim tempie, ale w dobiegającym końca tygodniu pojawiła się wersja 0.9.1 RC. Wiemy więc, że muCommander nie został porzucony, na co wskazywałyby 4 lata bez nowych wydań…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.