Aranżacji wnętrz ciąg dalszy

Strona główna Aktualności

O autorze

Półtora roku temu opublikowaliśmy w vortalu pierwszy program przeznaczony do projektowania i aranżacji wnętrz. Był nim IKEA Kitchen Planner - program IKEA do planowania kuchni. Od tego czasu ilość tego typu narzędzi w vortalu znacznie się zwiększyła, aktualnie publikujemy kilkanaście tego typu pozycji. Dziś bazę uzupełniliśmy o aplikację o wszystko mówiącej nazwie Moja Łazienka.

Moja Łazienka to bezpłatny program do projektowania łazienki firmy KOŁO. Podobnie jak w innych aplikacjach tego typu, obsługa Mojej Łazienki jest bardzo prosta. Projekt wnętrza rozpoczynamy od zdefiniowania kształtu i wymiarów pomieszczenia, a także kolorów ścian i podłogi (do wyboru są różne wzory). Natępnie nanosimy okna, drzwi itp. Po wprowadzeniu danych odnośnie pomieszczenia można przystąpić do atranżacji wnętrza. Do wyboru jest bogata gama urządzeń sanitarnych z oferty producenta. Wszystkie elementy można dowolnie przestawiać, czały czas dostępna jest też trójwymiarowa i dość realistyczna wizualizacja. Wśród różnych widoków ciekawy jest szczególnie widok "Dowolny" dzięki któremu możemy przechadzać się po wirtualnej łazience. Gotowy projekt można zapisać lub wydrukować. Co ciekawe, producent udostępnia także kilka przykładowych projektów, które można modyfikować.

Program można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dom -> Aranżacja wnętrz i ogrodów

Zachęcamy też do lektury artykułu Bezpłatne programy do aranżacji wnętrz i ogrodów gdzie przedstawiamy wszystkie darmowe programy tego typu opublikowane w vortalu.

© dobreprogramy
s