Arc Aether Anomalies

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Arc Aether Anomalies to przepiękna bezpłatna strzelanka, która na pewno wpadnie w oko, szczególnie komputerowcom zainteresowanym biologią i tematami z tą dziedziną nauki się wiążącymi. Zostajemy zmniejszeni do poziomu komórki oraz zmuszeni bronić się przed agresywnymi zarodnikami we wnętrzu nieopisanego organizmu. Zabawa toczy się na punkty, a jej długość zależna jest bezpośrednio od zniszczonych wrogów.

Nie jesteśmy bezbronni. Obiekty niszczymy pokładowymi laserami, by potem zbierać wypadające z nich czerwone krwinki. One właśnie zwiększają wynik, zaś zbierane błyskawicznie podnoszą mnożnik, umożliwiając gromadzenie jeszcze większej ilości punktów. Strategicznie należy też używać uprzęży zatrzymującej zarodniki, która po krótkim czasie również je naładuje. Wtedy po strzale rozpadną się na dwa kolejne.

W grze nie ginie się od uderzeń. Jedynym wrogiem jest nieubłaganie upływający czas. Każda czerwona krwinka dodaje go trochę, więc za wszelką cenę należy łapać wszystkie. Po kilku sekundach będą znikać. Im dalej, tym więcej zarodników stanie na drodze, lecz wtedy trudniej reagować. Ich ataki na chwilę otępiają, a cenne sekundy płyną. Trzeba projektowi poświęcić kilka chwil, aby skutecznie zacząć zbierać punkty.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium 4 1.8 GHz
  • 64 MB RAM
  • Karta graficzna zgodna z DirectX 9

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!