ArcSoft PhotoStudio Paint ArcSoft PhotoStudio Paint

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

ArcSoft PhotoStudio Paint to niezwykle prosty w obsłudze program do rysowania, stworzony z myślą o dzieciach. Aplikacja charakteryzuje się prostym i przyjaznym interfejsem, który z całą pewnością przypadnie do gustu najmłodszym użytkownikom. Na szczególną uwagę zasługuje wsparcie dla monitorów dotykowych oraz rozmieszczenie różnych funkcji oraz narzędzi do rysowania w głównym ekranie programu.

W programie nie mogło zabraknąć najważniejszych narzędzi do rysowania, w tym między innymi kredki, pisaka, ołówka, farby plakatowej z różnymi kolorami i gumki do zmazywania rysunku. Oprócz tego nasze maluchy mogą korzystać z gotowych, interaktywnych szablonów, które wystarczy tylko pokolorować.

Poza tym można skorzystać też z gotowych elementów graficznych, za pomocą których szybciej i łatwiej narysują swoje dzieła. Każdy dodany element można dowolnie modyfikować, zmieniając mu rozmiar lub rotację. Warto też wspomnieć o innych szablonach graficznych, w których należy odpowiednio połączyć litery lub cyfry.

ArcSoft PhotoStudio Paint posiada przydatną funkcję do nagrywania i odtwarzania każdego wykonanego rysunku. Dzięki temu nasze dzieci mogą od początku do końca śledzić wszystkie swoje poczynania podczas tworzenia własnego dzieła. Korzystając z programu możemy również udostępniać stworzone rysunki w sieci. W tym celu należy dokonać bezpłatnej rejestracji z poziomu aplikacji lub na stronie producenta.

Uwaga!

  • Program ArcSoft PhotoStudio Paint dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 15 dni darmowego użytkowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!