r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ArcSoft PhotoStudio Paint

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ArcSoft PhotoStudio Paint to niezwykle prosty w obsłudze program do rysowania, stworzony z myślą o dzieciach. Aplikacja charakteryzuje się prostym i przyjaznym interfejsem, który z całą pewnością przypadnie do gustu najmłodszym użytkownikom. Na szczególną uwagę zasługuje wsparcie dla monitorów dotykowych oraz rozmieszczenie różnych funkcji oraz narzędzi do rysowania w głównym ekranie programu.

Galeria programu

W programie nie mogło zabraknąć najważniejszych narzędzi do rysowania, w tym między innymi kredki, pisaka, ołówka, farby plakatowej z różnymi kolorami i gumki do zmazywania rysunku. Oprócz tego nasze maluchy mogą korzystać z gotowych, interaktywnych szablonów, które wystarczy tylko pokolorować.

Poza tym można skorzystać też z gotowych elementów graficznych, za pomocą których szybciej i łatwiej narysują swoje dzieła. Każdy dodany element można dowolnie modyfikować, zmieniając mu rozmiar lub rotację. Warto też wspomnieć o innych szablonach graficznych, w których należy odpowiednio połączyć litery lub cyfry.

ArcSoft PhotoStudio Paint posiada przydatną funkcję do nagrywania i odtwarzania każdego wykonanego rysunku. Dzięki temu nasze dzieci mogą od początku do końca śledzić wszystkie swoje poczynania podczas tworzenia własnego dzieła. Korzystając z programu możemy również udostępniać stworzone rysunki w sieci. W tym celu należy dokonać bezpłatnej rejestracji z poziomu aplikacji lub na stronie producenta.

Uwaga!

  • Program ArcSoft PhotoStudio Paint dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 15 dni darmowego użytkowania.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   36 #4 16.01.2016 13:36

@aleksandra1234567 (niezalogowany): Bardzo rozwojowy program dla uzdolnionych plastycznie dzieci. Uczy wyobraźni.

Ostatni Mohikanin   28 #3 17.12.2014 22:59

Duży plus za wsparcie monitorów dotykowych; dziecko powinno przecież rozwijać się przede wszystkim manualnie.
Minus - wiadomo - za licencję trialową. Same dzieciaki to już duży koszt.

  #1 14.03.2013 19:28

abc

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.