reklama

ArcSoft PhotoStudio Paint

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ArcSoft PhotoStudio Paint to niezwykle prosty w obsłudze program do rysowania, stworzony z myślą o dzieciach. Aplikacja charakteryzuje się prostym i przyjaznym interfejsem, który z całą pewnością przypadnie do gustu najmłodszym użytkownikom. Na szczególną uwagę zasługuje wsparcie dla monitorów dotykowych oraz rozmieszczenie różnych funkcji oraz narzędzi do rysowania w głównym ekranie programu.

W programie nie mogło zabraknąć najważniejszych narzędzi do rysowania, w tym między innymi kredki, pisaka, ołówka, farby plakatowej z różnymi kolorami i gumki do zmazywania rysunku. Oprócz tego nasze maluchy mogą korzystać z gotowych, interaktywnych szablonów, które wystarczy tylko pokolorować.

Poza tym można skorzystać też z gotowych elementów graficznych, za pomocą których szybciej i łatwiej narysują swoje dzieła. Każdy dodany element można dowolnie modyfikować, zmieniając mu rozmiar lub rotację. Warto też wspomnieć o innych szablonach graficznych, w których należy odpowiednio połączyć litery lub cyfry.

ArcSoft PhotoStudio Paint posiada przydatną funkcję do nagrywania i odtwarzania każdego wykonanego rysunku. Dzięki temu nasze dzieci mogą od początku do końca śledzić wszystkie swoje poczynania podczas tworzenia własnego dzieła. Korzystając z programu możemy również udostępniać stworzone rysunki w sieci. W tym celu należy dokonać bezpłatnej rejestracji z poziomu aplikacji lub na stronie producenta.

Uwaga!

  • Program ArcSoft PhotoStudio Paint dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 15 dni darmowego użytkowania.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   38 #4 16.01.2016 13:36

@aleksandra1234567 (niezalogowany): Bardzo rozwojowy program dla uzdolnionych plastycznie dzieci. Uczy wyobraźni.

Ostatni Mohikanin   29 #3 17.12.2014 22:59

Duży plus za wsparcie monitorów dotykowych; dziecko powinno przecież rozwijać się przede wszystkim manualnie.
Minus - wiadomo - za licencję trialową. Same dzieciaki to już duży koszt.

  #1 14.03.2013 19:28

abc

reklama