r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ArcaVir 2008 już jest!

Strona główna Aktualności

O autorze

Tak jak zapowiadaliśmy, firma ArcaVir przygotowała kolejną edycję pakietu zabezpieczającego ArcaVir System Protection 2008.

ArcaVir2008 zawiera nowe mechanizmy detekcji zagrożeń ukierunkowanych na bankowość elektroniczną. Dla wzrokowców korzystną zmianą jest nowy interfejs graficzny programu, a w nim trójkolorowa ikona pakietu w zasobniku systemowym zmieniająca swój stan w zależności od aktywności modułów. Wkrótce zostanie udostępniona również nowa wersja oprogramowania dla stacji roboczych Linux, która zawierać będzie skaner, monitor, skanowanie poczty, kwarantannę, wygodną konfigurację a wszystko w połączeniu z interfejsem graficznym.

ArcaVir System Protection 2008 w wersji elektronicznej do użytku domowego na jedno stanowisko można nabyć za kwotę 120 zł. Wersja pudełkowa, również do użytku domowego, oferuje licencję na 3 stanowiska w cenie 150 zł. Szczegółowy kalkulator oferty na produkty z linii 2008 można znaleźć na stronie producenta.

W najbliższym czasie ArcaVir 2008 wzbogacony zostanie również o dodatkowe narzędzia w tym moduł wspomagający Windows Update, moduł do tworzenia kopii zapasowych i audyt systemów.

Najnowszą wersję aplikacji ArcaVir System Protection 2008 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.