Arcabit Internet Security

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Arcabit Internet Security 2016 to najnowsza wersja pakietu zabezpieczającego przeznaczonego do ochrony komputera przed wszelkiego rodzaju wirusami, trojanami i innymi zagrożeniami występującymi w internecie.

Głównym modułem programu jest Arcabit Antivirus przeznaczony do wykrywania wszelkiego rodzaju wirusów w tym także komponentów spyware, adware, riskware i dialerów. Program wyposażony jest w stale aktualizowaną, rozbudowaną bazę wirusów. W przypadku wykrycia zagrożenia możliwe jest natychmiastowe określenie stopnia zagrożenia i potencjalnych strat wynikających z aktywizacji wykrytego wirusa.

Pakiet zabezpieczający Arcabit Internet Security oferuje w stosunku do "gołego" programu antywirusowego dodatkowo moduł kontroli rodzicielskiej, firewall, skaner HTTP, monitor rejestru systemowego, ochronę integralności zainstalowanych aplikacji czy funkcję antyphishingu. Wśród dodatkowych narzędzi oferowanych przez pakiet znajdziemy menadżery procesów i plików, możliwość audytu systemu, moduł antyspamowy oraz funkcję łatania systemu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 31 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wsparcie techniczne, 2 silniki, skuteczność
brak minusów
ocena użytkownika

Program fajnie pracujący, oraz nie obciążający systemu.
Bardzo duża wykrywalność wszelkiego zagrożenia internetowego.
Oczywiście fajnie że jest to Polskie program, więc kupując go poniekąd wspieramy nasz kraj.

Tak na marginesie niektóre komentarze typu: "zamula mi pc" itp. należy przepuścić przez spore sito gdyż jak to już w życiu bywa różni ludzie różne komputery.

Znaczy tyle że jakiś człek może narzekać na "powolne działanie programu" lecz nie uwzględnia przy tym swojego mało wydajnego komputera.

Ogólnie należy pamiętać że z zasady ludzie popełniają podstawowe błędy np.: instalując dwa lub więcej oprogramowań antywirusowych - co jest oczywiście czymś nie do przyjęcia.

Także moja prośba do wszystkich użytkowników, zanim cokolwiek palniecie na forum spróbujcie skorzystać z świetnie działającej zdlanej pomocy technicznej programu.

16.02.2017 10:32 | Recenzja do wersji 2016
Skuteczność,lekkość, produkt z Polski
brak
ocena użytkownika

Produkt typu ,,zainstaluj i zapomnij,,
Arcabit jest Polską firmą antywirusową. Na czystym systemie nie wysypuje itp
Sama skuteczność programu jest duża.

Ogólnie polecam :)

29.11.2016 16:25 | Recenzja do wersji 2016

Komentarze

0 nowych
  #203 13.09.2018 08:31

Super , nie zamula mi laptopa- w niczym nie ustępuje F secure safe , trochę nie doceniany ...

bardo222   3 #202 16.05.2018 21:09

Dodajcie mks_vir bo już wrócił jak felix z popiołu :)

marciano2222   12 #201 15.03.2018 22:55

@Procjonek: Proponowałem im kiedyś zrobienie konkursu u nas na forum z całym opisem programu i linkami do kupna i ich strony to odmówili a dużo ludzi nie wie, że ten program się rozwinął no cóż, przez słaby marketing z ich strony dużo tracą szkoda im 5 licencji dać na konkurs, który będzie trwał ponad miesiąc i jak wyżej to nigdy nic nie zyskają.

bardo222   3 #200 27.11.2017 11:00

@squzeezebox: może nagrałeś na iiny pendrive :) spróbuj jeszcze raz na innym PC

squzeezebox   7 #199 04.10.2017 09:31

ktoś mi może powiedzieć jak uruchomić Arcabit Rescue disc? nagrałem plik iso na pendrive a tam nic nie ma. Jak w ogóle go włączyć?

Procjonek   1 #198 04.10.2017 09:28

jakiś tydzień temu kupiłem licencję za 59 zł w promocji z PC format jak za tak dobrą ochronę to naprawdę cena nie jest duża a jest o wiele tańsza jak konkurencja a ten antywirus stroi na podobnym poziomie co kaspersky, Norton czy nawet bitdefender. Antywirus jest naprawdę dobry i wykrywalność stoi na bardzo dużym poziomie. Kiedyś jak pamiętam to ten program był po prostu słaby, ale przez kilka ostatnich lat programiści zdołali zbliżyć się do konkurencji a nawet być dużo lepszym niż inne programy antywirusowe. Dodanie silnika Bitdefender to tylko na plus. Normalna cena tego pakietu za 99 zł to moim zdaniem trochy przy dużo. Gdyby Arcabit obniżył tę cenę do powiedzmy 79 zł zarobił by znacznie więcej bo pakiet byłby znacznie tańszy od konkurencji.

Autor edytował komentarz w dniu: 04.10.2017 14:15
Patrax   9 #197 02.10.2017 21:36

@serwisant z płocka (niezalogowany): widzę że próbujesz mi udowodnić coś o czym nie masz zielnego pojęcia :) ja już zaprzestanę prowadzić z tobą jakąś dyskusję bo to nie ma sensu

Patrax   9 #196 02.10.2017 13:05

@serwisant z płocka (niezalogowany): wyrażam swoją opinię więc mogę komentować nikt mi tego nie zabronił :)

Patrax   9 #195 02.10.2017 10:16

@barry_m (niezalogowany): wcale nie twierdzę że gdata jest idealna :) to taki drobny szczegół... ba twierdzę nawet że arcabit to bardzo dobry antywirus :)

  #194 29.09.2017 18:15

@Patrax: Ale to jest forum pod programem Arcabit a nie G Data, więc możemy zakończyć dyskusję :)

  #193 29.09.2017 18:14

@Patrax: Może na i7 chodzi. Ale dziś miałem okazję usuwać kolejną instalację G Data - brak możliwości zalogowania do systemu Windows 7. Po wyrzuceniu G Data za pomocą Linuxa Live wszystko wróciło do normy. I to nie jest pierwszy taki przypadek niestety. Może ja i moi klienci mają po prostu pecha i brak szczęścia do G Data.

  #192 29.09.2017 11:31

@Patrax: Skuteczność na statycznych bazach jest porównywalna we wszystkich programach, które korzystają z tego samego silnika z oczywistego względu... zazwyczaj producenci stosują jednak oprócz tego również swój silnik wspomagający i to tu często pojawia się widoczna różnica w końcowym wyniku takiego statycznego testu. Ja zawsze do tych testów podchodzę z przymrużeniem oka... wiesz dlaczego? To co już dawno zauważyłem, mają się one nijak do realnej ochrony... gdybyśmy sprawdzili paczkę z innymi próbkami wynik będzie odwrotny :))) Żaden antywirus nie jest idealny i nie ma po prostu szans w starciu ze świeżynkami, gdata więc również ma dużo do poprawy - taki to już rynek, poprawiać i pracować trzeba ciągle. Wystarczy stworzyć prosty mechanizm np. zmieniający rozszerzenia plików i sprawdzić swoje dzieło np na virustotal, gwarantuję, że każdy program się wyłoży. Co ma się więc ta świetna skuteczność z paczuszek, skoro i tak w każdej chwili mój sprzęt może zostać w takich sytuacjach zainfekowany? I tu właśnie znów muszę się uśmiechnac do arcabitowego safe storage... Arcabit w ostatnich latach zmienił się nie do poznania, nie jest to wynik dołączenia samego silnika od BD i to nie tylko moje zdanie... jak sam napisałeś silnik to nie wszystko :))

Patrax   9 #191 29.09.2017 11:11

@Anonim (niezalogowany): Na przestrzeni tych kilku lat to G data się zmieniła i to bardzo kiedyś jak pamiętam była bardzo ociężała i wykorzystywała masę zasobów teraz tak się nie dzieje. G data ma ogromną skuteczność i nie korzysta tylko z silnika bitdefendera bo także ze swojego który jest uznawany za jeden z lepszych. G data Ma jeden z lepszych firewalli nie bez powodu jest uznawany za jeden z lepszych jak nie najlepszy za co zostawał już nagradzany, ustawiony na max. pyta się o wszystko (testowałem wszystkie możliwe dostępne na dobreprogramy), nie puszcza nic z ani od. Wszystkie inne uznawały nawet windowsa/adobe jako 100% pewnik i nawet się nie raczyły zapytać. Z LiveCD posprzątałem nim dysk z wirusów (po Kasperskim, wirusy/rotkity wróciły, Symantec to samo)

Patrax   9 #190 29.09.2017 11:04

@barry_m (niezalogowany): sprawdziłem już dawno skuteczność. Swego czasu prywatnie robiłem test. Z mojej paczki 5923 wirusów G data znalazła 5908 a arcabit 5726 także źle nie jest bo zajął 3 miejsce na 10. A ocenę tego sam sobie zrób. Wcale nie mówiłem że ten antywirus jest zły napisałem tylko że wymaga jeszcze dużo do poprawy. G data nigdy nie miała tak skutecznej reklamy o jakiej piszesz jak by najmniej avast. G data ma ogromną skuteczność i nie korzysta tylko z silnika bitdefendera bo także ze swojego który jest uznawany za jeden z lepszych. Firewall jest również dużo lepszy w G data. Ja tego antywirusa nie krytykuje. daję swoją opinię i to nie jest krytyka. To jest moja subiektywna ocena nie napisałem nigdzie że to zły antywirus. Napisałem tylko tyle że wymaga jeszcze sporej poprawy jak chociaż by firewall bo ochroną przed ransomware raczej nie da się ochronić wszystkiego

Autor edytował komentarz w dniu: 29.09.2017 11:18
  #189 29.09.2017 10:32

@Patrax: No akurat kompletnie się z tym nie zgodzę, jeśli uważasz że przez ostatnie kilka lat Arcabit nie poczynił żadnych działań aby udoskonalić program widać nie jesteś "na bieżąco" :))) miałem przez krótki okres ten program jeszcze za starej nazwy ArcaVir... no i różnica jest teraz diametralna, od silnika zaczynając (tak, gdata też korzysta z takich samych sygnatur Bitka, zresztą tak sam jak kilka innych znanych marek na rynku) po nową konsolą administratora, o trzy lata świetlne mniejsze zużycie pamięci ram po może najfajniesze z tego wszystkiego - safe storage, moduł który pozwolił moim klientom na odzyskanie dokumentów po jakimś szyfrującym syfie.... między innymi z tego względu kompletnie nie wiem w czym gdata która jest w tej chwili ciężkim molochem jest niby ponad arcabit'em? raczej na odwrót, pod wieloma względami to gdacie brakuje do poziomu zabezpieczeń z arcabit'u PS sprawdź i porównaj skuteczność chociażby bezpiecznych przeglądarek... wypucowany marketing i PR to nie wszystko, ale jak widać do niektórych trafia i chyba tylko tego teraz polskiemu producentowi aktualnie brakuje

  #188 28.09.2017 20:10

@Patrax: G Data? Żartujesz. Z żadnym z antywirusów nie miałem tylko kłopotów co właśnie z G Datą. A jeśli chodzi o silnik, to G Data ma własnie silnik Bitdefendera.

Patrax   9 #187 28.09.2017 16:03

@serwisant z płocka (niezalogowany): To nie jest tak że wszystkich toolabrów nie wykrywa bo niektóre wyłapie. Niestety nie wykrywa dużo zagrożeń w porównaniu z G data gdzie jest bardzo duża skuteczna i wykrywalność stoi na bardzo wysokim poziomie to niestety ale arcabitowi jeszcze brakuje do jej poziomu. Mimo że to Polski antywirus i wcale go nie przekreślam bo to dobry antywirus to jednak jest jeszcze sporo do zrobienia i ma wiele błędów wieku dziecięcego. Przez ostatnie kilka lat nie poczynili żadnych działań aby go udoskonalić, zmienili tylko silnik antywirusowy na bitdefendera i to w zasadzie wszystko. Niektórzy myślą że jak się doda kolejny silnik to będzie już wszystko znakomicie działać ale wcale tak nie jest

  #186 27.09.2017 18:50

@Patrax: A to dziwne co piszesz, bo to właśnie Arcabit wykrywa większość toolbarów. Nie dalej jak w poniedziałek walczyłem z DOC2PDF Converterem i tylko Arcabit potrafił go wyciąć. Kasperski i darmowy Eset nawet go nie wykrywały jako szkodliwej aplikacji.

Patrax   9 #185 24.09.2017 15:37

Arcabit to polski antywirus miałem go na testy na 30 dni i zainstalowałem na komputerze mojej mamy. Generalnie wykrywalność stoi na wysokim poziomie, ale ten antywirus ma jeden problem po prostu nie wykrywa wszelkich toolbarów do przeglądarek może to nie jest wirus, ale moja mama wchodzi na strony o przeróżnych konkursach i po tygodniu było tyle toolbarów że nie można było ich zliczyć. Jeszcze jeden problem jest taki, że proces odinstalowania zawiera masę błędów. Zostaje folder którego nie da się usunąć bo jakiś proces ciągle jest uruchomiony... to jest jakaś porażka że po odinstalowaniu programu widnieją jeszcze jakieś jego procesy

  #184 29.05.2017 13:31

dla mnie jest w porządku. działa sprawnie, nie zamula kompa, wykrywa wszystkie potencjalne zagrożenia. wart swojej ceny