Arcabit Internet Security Arcabit Internet Security

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Arcabit Internet Security 2016 to najnowsza wersja pakietu zabezpieczającego przeznaczonego do ochrony komputera przed wszelkiego rodzaju wirusami, trojanami i innymi zagrożeniami występującymi w internecie.

Głównym modułem programu jest Arcabit Antivirus przeznaczony do wykrywania wszelkiego rodzaju wirusów w tym także komponentów spyware, adware, riskware i dialerów. Program wyposażony jest w stale aktualizowaną, rozbudowaną bazę wirusów. W przypadku wykrycia zagrożenia możliwe jest natychmiastowe określenie stopnia zagrożenia i potencjalnych strat wynikających z aktywizacji wykrytego wirusa.

Pakiet zabezpieczający Arcabit Internet Security oferuje w stosunku do "gołego" programu antywirusowego dodatkowo moduł kontroli rodzicielskiej, firewall, skaner HTTP, monitor rejestru systemowego, ochronę integralności zainstalowanych aplikacji czy funkcję antyphishingu. Wśród dodatkowych narzędzi oferowanych przez pakiet znajdziemy menadżery procesów i plików, możliwość audytu systemu, moduł antyspamowy oraz funkcję łatania systemu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 31 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Wsparcie techniczne, 2 silniki, skuteczność
brak minusów
ocena użytkownika
16.02.2017 10:32 • Recenzja do wersji 2016

Program fajnie pracujący, oraz nie obciążający systemu.
Bardzo duża wykrywalność wszelkiego zagrożenia internetowego.
Oczywiście fajnie że jest to Polskie program, więc kupując go poniekąd wspieramy nasz kraj.

Tak na marginesie niektóre komentarze typu: "zamula mi pc" itp. należy przepuścić przez spore sito gdyż jak to już w życiu bywa różni ludzie różne komputery.

Znaczy tyle że jakiś człek może narzekać na "powolne działanie programu" lecz nie uwzględnia przy tym swojego mało wydajnego komputera.

Ogólnie należy pamiętać że z zasady ludzie popełniają podstawowe błędy np.: instalując dwa lub więcej oprogramowań antywirusowych - co jest oczywiście czymś nie do przyjęcia.

Także moja prośba do wszystkich użytkowników, zanim cokolwiek palniecie na forum spróbujcie skorzystać z świetnie działającej zdlanej pomocy technicznej programu.

Skuteczność,lekkość, produkt z Polski
brak
ocena użytkownika
29.11.2016 16:25 • Recenzja do wersji 2016

Produkt typu ,,zainstaluj i zapomnij,,
Arcabit jest Polską firmą antywirusową. Na czystym systemie nie wysypuje itp
Sama skuteczność programu jest duża.

Ogólnie polecam :)