Arcade City 2.0.0

Strona główna iOS Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy
Pobierz program
lub zeskanuj:

To aplikacja obsługująca społecznościowe przejazdy pasażerskie w modelu współdzielonej ekonomii (i nie tylko przejazdy). Uważana za zabójcę Ubera, ma łączyć ze sobą ludzi w miastach w silną sieć wzajemnie sobie ufających użytkowników, pozwalając im wymieniać się usługami bez żadnych pośredników.

Po założeniu konta w Arcade City, należy wybrać miasto, z którym chce się związać. To wpisuje użytkownika w cały system punktów karmy i karmicznych zobowiązań, pozwalających ocenić poziom jego powiązań i otwierających drogę do dodatkowych możliwości. Towarzyszy temu limitowany system poleceń, pozwalający pozyskać do systemu jak najlepszych kierowców i zarabiać tym, którzy aktywnie działają na rzecz ich pozyskiwania.

Oczywiście sam mechanizm przewozów oferuje możliwość zamówienia auta na wybrany adres, wybrania kierowcy, wybrania terminu przejazdu, daje też swobodę komunikacji z kierowcą.

Uwaga: po założeniu konta na razie nigdzie nie pojedziemy. Nasze miejscowości obecnie być zamknięte, to dopiero okres, kiedy społeczność próbuje je otworzyć, poprzez tworzenie społecznych interakcji w systemie Arcade City. Dopiero gdy miasto zdobędzie dość użytkowników, dość karmy, uruchomić się ma dla niego system przejazdów. Traktujcie to więc póki co jako zabawę, ale kto wie, co przyniesie ona w przyszłości.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Ruszył społecznościowy konkurent Ubera. Użytkownicy Arcade City grają o odblokowanie miast

6
09.09.2016  •  Adam Golański

Arcade City, usługa, która ma być wolną i zdecentralizowaną alternatywą dla Ubera (i nie tylko Ubera), już działa. Gra się rozpoczęła: choć nigdzie na świecie nie zamówicie w ten sposób jeszcze auta, to możecie być wśród tych, którzy odblokują wasze miasto i wyniosą je na Poziom 1, uaktywniając w ten sposób przewozy pasażerskie. O Arcade City szerzej pisaliśmy w lipcu br., jako o aplikacji współdzielonej gospodarki drugiej generacji. Powstałe w Teksasie rozwiązanie ma być niezawodną siecią P2P dla dostawców usług i konsumentów, pozbawioną centrali, kontroli i pośredników, w której…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy