r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Arcanoid++

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Klasyczne ukazanie akcji w 2D oraz specjalnie oszczędna paleta barw czynią bezpłatną grę Arcanoid++ pozornie niezbyt innowacyjną, jak na klon dawnego hitu z odbijaniem paletką piłeczki, ale mimo wszystko projekt ma swoją duszę. Rozgrywkę wzbogacono o kilka na pierwszy rzut oka niedostrzegalnych nowinek, które odkrywamy stopniowo, w miarę wciągania się w zabawę. Szybko okazuje się, że gra jest trudniejsza od oryginału.

Galeria programu

Cegiełki zachowują się po trafieniu w pseudo realistyczny sposób, odskakując oraz wylatując poza ekran na dole. Główną ciekawostką jest jednak sama główna bohaterka tutaj, czyli piłka. Nie leci standardowo prosto pod danym kątem, lecz szybuje lekko nierównomiernie, a do tego da się ją podkręcać. Duży plus należy się za ułatwienie strącenia ostatnich bloczków, przez co zabawa nie irytuje. Wystarczy złapać strzałkę.

Cegiełki różnią się nie tylko kolorystycznie, lecz także wielkością czy właściwościami. Nie zapomniano o mocach specjalnych, wylatujących ze strąconych obiektów. Co dobre, sumują się one i zostają na kolejny etap, więc przy dobrej grze im dalej, tym jest fajniej. Inna przydatna sprawa to możliwość porzucenia gry w dowolnej chwili, aby później powrócić do ostatnio rozgrywanego poziomu. Rzecz jasna walczymy o wynik.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   38 #1 15.04.2016 16:27

Fajna i lekka gierka, dużo możliwości choć pomysł nie zaskakuje oryginalnością.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.