ArcheAge

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ArcheAge, jako darmowa propozycja z gatunku MMO, wyróżnia się na tle innych podobnych produkcji pod wieloma względami. Nie chodzi tylko o niezłej jakości oprawę graficzną oraz ogólną popularność tytułu, gwarantującą, że będzie z kim się tu bawić. Jedną z głównych cech, czyniących ten projekt wyjątkowym, jest możliwość toczenia walk na morzu. Statki trzeba oczywiście najpierw zbudować, a także wyposażyć.

Poruszamy się wykreowaną przez siebie postacią w obszernym, otwartym świecie fantasy, wybijając potwory, zyskując doświadczenie i przydatne przedmioty, a od czasu do czasu pojedynkując się również z innymi graczami. Mamy cztery podstawowe rasy do wyboru. Może wydawać się mało, lecz z rozbudowanym systemem umiejętności mało który bohater będzie podobny do innego. Naprawdę da się pójść własną drogą.

Uczestnicy rozgrywki aktywnie wpływają na całe otoczenie. W mniejszej skali, za pośrednictwem opcji tworzenia przedmiotów. W większej, dzięki wspomnianym już statkom plus wznoszeniu budynków, które potem należy samodzielnie umeblować. Do tego dochodzi zabawa w rolnika, pozyskiwanie oraz doglądanie zwierzaków czy latanie dzięki szybowcom. Co ciekawe, ArcheAge ma też swój system sądowy. Są więzienia.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Dwurdzeniowy procesor 2.3 GHz
  • 2 GB RAM
  • Karta graficzna 1GB

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!