Archimapa Archimapa 1.0.1

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Archimapa to multimedialny przewodnik w formie aplikacji mobilnej, stworzony na podstawie map Muzeum Powstania Warszawskiego. Pozwala zapoznać się bliżej z architekturą Warszawy w różnych okresach jej historii.

Przewodniki zgormadzone w programie podzielono na 7 kategorii. Dotyczą one nie tylko różnych okresów z historii miasta, ale również tematyki. Po wybraniu jednej z nich otrzymamy podgląd mapy miasta wraz z rozmieszczonymi punktami. Niezależnie od kategorii jest ich sporo. Niestety zabrakło możliwości nawigacji do wybranych miejsc na podstawie naszej lokalizacji.

Poza widokiem mapy, punkty możemy prześledzić w formie listy. Każdy z budynków zawiera opis, a wybrane także zdjęcia. Bardzo dobrze wywarzono długość opisów. Nie są one przesadnie długie, ani zbyt lakoniczne. Zawierają niezbędne informacje związane z historią budynku oraz wybranym tematem. Zarzuty można mieć do wielkości czcionki, jest zbyt mała, a użytkownik nie ma możliwości jej regulacji.

Aplikacja wykonana jest poprawnie, działa stabilnie, jednak od multimedialnego przewodnika można oczekiwać trochę więcej możliwości. Archimapa dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!