r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Archimapa 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Edukacja i nauka

Archimapa to aplikacja stworzona z myślą o miłośnikach historii i architektury. Powstała dzięki udziałowi Muzeum Powstania Warszawskiego oraz przy wykorzystaniu map ich produkcji, dostępnych wcześniej w formie papierowej.

Przewodniki zgormadzone w programie podzielono na 7 kategorii. Dotyczą one nie tylko różnych okresów z historii miasta, ale również tematyki. Po wybraniu jednej z nich otrzymamy podgląd mapy miast wraz z rozmieszczonymi punktami. Niezależnie od kategorii jest ich sporo. Niestety zabrakło możliwości nawigacji do wybranych miejsc na podstawie naszej lokalizacji.

Poza widokiem mapy, punkty możemy prześledzić w formie listy. Każdy z budynków zawiera opis, a wybrane także zdjęcia. Długość opisów wymierzono bardzo dobrze. Nie są one przesadnie długie, ani zbyt lakoniczne. Zawierają niezbędne informacje związane z historią budynku oraz wybranym tematem. Zarzuty można mieć do wielkości czcionki, jest zbyt mała, a użytkownik nie ma możliwości jej regulacji.

Aplikacja wykonana jest poprawnie, działa stabilnie, jednak od multimedialnego przewodnika można oczekiwać trochę więcej możliwości. Archimapa dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.