Archimapa Archimapa 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Edukacja i nauka
Pobierz program
lub zeskanuj:

Archimapa to aplikacja stworzona z myślą o miłośnikach historii i architektury. Powstała dzięki udziałowi Muzeum Powstania Warszawskiego oraz przy wykorzystaniu map ich produkcji, dostępnych wcześniej w formie papierowej.

Przewodniki zgormadzone w programie podzielono na 7 kategorii. Dotyczą one nie tylko różnych okresów z historii miasta, ale również tematyki. Po wybraniu jednej z nich otrzymamy podgląd mapy miast wraz z rozmieszczonymi punktami. Niezależnie od kategorii jest ich sporo. Niestety zabrakło możliwości nawigacji do wybranych miejsc na podstawie naszej lokalizacji.

Poza widokiem mapy, punkty możemy prześledzić w formie listy. Każdy z budynków zawiera opis, a wybrane także zdjęcia. Długość opisów wymierzono bardzo dobrze. Nie są one przesadnie długie, ani zbyt lakoniczne. Zawierają niezbędne informacje związane z historią budynku oraz wybranym tematem. Zarzuty można mieć do wielkości czcionki, jest zbyt mała, a użytkownik nie ma możliwości jej regulacji.

Aplikacja wykonana jest poprawnie, działa stabilnie, jednak od multimedialnego przewodnika można oczekiwać trochę więcej możliwości. Archimapa dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!