Arctic Combat na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Arctic Combat - sieciowy, militarny FPS przenoszący nas do niedalekiej przyszłości i oparty fabułą o fikcyjny konflikt pomiędzy dwiema potężnymi frakcjami, Allied Forces (AF) pod przewodnictwem Stanów Zjednoczonych oraz Red Star Alliance (RSA) kierowaną przez Rosję. Obie strony rywalizują o przejęcie władzy nad drogocennymi złożami usytuowanymi na terenach Arktyki.

Tytuł ten, zresztą jak większość gier tego gatunku, przesycony jest aspektami taktycznymi. Oprócz zręczności, dobrej orientacji w terenie i celnego oka, nie bez znaczenia okaże się umiejętność przewidywania i podejmowania szybkich, trafnych decyzji. Bardzo ważną cechą, którą również będziemy musieli wykazać się na polu walki, to fachowa i umiejętna współpraca w ramach jednego zespołu.

Arctic Combat cechuje się dużym potencjałem i możliwościami zarządzania postacią. Oprócz rozbudowanych opcji kreowania samego profilu gracza oddano nam do dyspozycji szereg opcji, dzięki którym możemy wpływać na najdrobniejsze elementy bogatego wyposażenia i uzbrojenia. Gra posiada również specjalny sklep, w którym możemy unowocześniać nasz ekwipunek i uzbrojenie.

Zaawansowana sceneria, dynamiczna akcja urozmaicona bogatymi krajobrazami i świetnie dopracowanymi mapami, różnorodność broni oraz brak monotonii z pewnością nie pozwolą nikomu nudzić się przy tej pozycji.

Grę Arctic Combat można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> FPS.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze