Argente Autorun Argente Autorun 3.1.1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program

Argente Autorun (kiedyś Argente – StartUp Manager) to proste w obsłudze narzędzie do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym Windows. Po uruchomieniu programu, uzyskujemy pełną listę zawierającą wszystkie aktywne aplikacje. Narzędzie wyświetla dodatkowo nazwę producenta oprogramowania oraz katalog domyślny, w którym zostały one zainstalowane.

Przy użyciu Argente Autorun, możemy w prosty i wygodny sposób wyłączyć zbędne aplikacje i tym samym przyspieszyć uruchamianie się systemu operacyjnego. Ponadto program umożliwia tworzenie i przywracanie kopii zapasowej, aktualizowanie bazy danych oraz uruchamianie dowolnej aplikacji z poziomu programu.

Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest możliwość wyłączenia aplikacji lub całkowitego jej usunięcia z dysku twardego. Oprócz tego Argente Autorun pozwala na dodawanie nowych programów, które będą się automatycznie uruchamiały po załadowaniu systemu, a także posiada specjalną opcję do modyfikowania ścieżki docelowej aplikacji i jej parametrów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!