Argente Autorun 3.1.0.9

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Argente Autorun (kiedyś Argente – StartUp Manager) to proste w obsłudze narzędzie do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym Windows. Po uruchomieniu programu, uzyskujemy pełną listę zawierającą wszystkie aktywne aplikacje. Narzędzie wyświetla dodatkowo nazwę producenta oprogramowania oraz katalog domyślny, w którym zostały one zainstalowane.

Przy użyciu Argente Autorun, możemy w prosty i wygodny sposób wyłączyć zbędne aplikacje i tym samym przyspieszyć uruchamianie się systemu operacyjnego. Ponadto program umożliwia tworzenie i przywracanie kopii zapasowej, aktualizowanie bazy danych oraz uruchamianie dowolnej aplikacji z poziomu programu.

Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest możliwość wyłączenia aplikacji lub całkowitego jej usunięcia z dysku twardego. Oprócz tego Argente Autorun pozwala na dodawanie nowych programów, które będą się automatycznie uruchamiały po załadowaniu systemu, a także posiada specjalną opcję do modyfikowania ścieżki docelowej aplikacji i jej parametrów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Kisielek   12 #3 14.05.2018 22:30

Śmieć. Nic nie przebije Autoruns od sysinternals a tego ccleanera w dup* se wsadźcie.

darek719   42 #2 29.10.2015 18:35

program dobry, ale to samo można w zakładce ccleanera lub po prostu w ustawieniach systemu.

Darkdevilpl   2 #1 21.08.2012 19:47

Bezużyteczny program ! Kompletny śmieć ;/ Polecam CCleaner ma to samo, a nawet więcej :)