reklama

Argente – Disk Cleaner 2.0.0.6

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Argente – Disk Cleaner to darmowe narzędzie przeznaczone do bezpiecznego usuwania zbędnych plików z dysku twardego. Za pomocą aplikacji możemy wyczyścić m. in. pozostałości z przeglądarek internetowych oraz przyspieszyć działanie systemu operacyjnego.

Przed każdym czyszczeniem dysku twardego, aplikacja dokładnie wyszukuje wszystkie zbędne i nieużywane pliki, a następnie wyświetla je w formie czytelnej listy. Użytkownicy mogą dokładniej zdefiniować rodzaj plików, które mają być brane pod uwagę podczas dogłębnego skanowania. Z utworzonej listy, można odczytać nazwę pliku i jego pełną ścieżkę dostępu.

Argente – Disk Cleaner umożliwia też wykrywanie nieprawidłowych skrótów i wszelkich pozostałości po odinstalowanych aplikacjach. Warto również dodać, że aplikacja automatycznie czyści i optymalizuje wszystkie dyski twarde podłączone do komputera, a także wyświetla ilość wolnego i zajętego miejsca na poszczególnych partycjach.

Program czyści katalog tymczasowy, ostatnie otwierane dokumenty, kopie zapasowe Windows Update oraz całkowicie opróżnia kosz systemowy. Natomiast z przeglądarek internetowych usuwa ciasteczka (cookies), historię przeglądania oraz cache. Oprócz tego posiada narzędzie do defragmentacji systemu operacyjnego, za pomocą którego przyspieszymy i zwiększymy stabilność działania komputera.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #5 29.10.2015 18:34

całkiem dobry, lekki, przejrzysty, ale i tak wybieram CC..

  #4 30.04.2013 10:21

ej ten program jest nawet ,nawet tylko że nie usuwa histori w przeglądarkach

  #3 17.11.2012 17:45

Zainstalowałem pełny Argente ale jestem trochę zawiedziony, niby sporo funkcji a kompletnie nie czyści historii z firefoxa i IE.Pomimo,że zaznaczyłem prawie wszystko do usunięcia i tak CC wskazał około 30Mb śmieci w historii.

kviatek   3 #2 02.10.2012 10:53

Nie usuwa historii przeglądania. Nie robi tego nawet JetClean na moim komputerze.

  #1 09.06.2012 13:00

Czyści dokładnie wszystko :) usuwa nawet ikonki skrótów z pulpitu:)

reklama