r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Argente – StartUp Manager 2.5.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Argente – StartUp Manager to proste w obsłudze narzędzie do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz z systemem operacyjnym Windows. Po uruchomieniu programu, uzyskujemy pełną listę zawierającą wszystkie aktywne aplikacje. Narzędzie wyświetla dodatkowo nazwę producenta oprogramowania oraz katalog domyślny, w którym zostały one zainstalowane.

Przy użyciu Argente – StartUp Manager, możemy w prosty i wygodny sposób wyłączyć zbędne aplikacje i tym samym przyspieszyć uruchamianie się systemu operacyjnego. Ponadto program umożliwia tworzenie i przywracanie kopii zapasowej, aktualizowanie bazy danych oraz uruchamianie dowolnej aplikacji z poziomu programu.

Jedną z najważniejszych funkcji w programie jest możliwość wyłączenia aplikacji lub całkowitego jej usunięcia z dysku twardego. Oprócz tego Argente – StartUp Manager pozwala na dodawanie nowych programów, które będą się automatycznie uruchamiały po załadowaniu systemu, a także posiada specjalną opcję do modyfikowania ścieżki docelowej aplikacji i jej parametrów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #2 29.10.2015 18:35

program dobry, ale to samo można w zakładce ccleanera lub po prostu w ustawieniach systemu.

Darkdevilpl   2 #1 21.08.2012 19:47

Bezużyteczny program ! Kompletny śmieć ;/ Polecam CCleaner ma to samo, a nawet więcej :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.