reklama

Argente – Uninstall Manager 2.5.0.7

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Argente – Uninstall Manager to prosty, lekki i bezpłatny program do odinstalowywania różnych aplikacji z systemu Windows. Przy użyciu oprogramowania możemy również wykonać kopię zapasową danych, usunąć zainstalowaną aktualizację systemową czy wpisy z rejestru systemowego.

Program jest również bardzo skuteczny w usuwaniu niepożądanych aplikacji, które bez zgody użytkownika instalują się w systemie Windows. Argente – Uninstall Manager automatycznie przeprowadza analizę dysku twardego i wyszukuje wszystkie zainstalowane w niej programy. W momencie wykrycia szkodliwego oprogramowania, zaznacza go i informuje o tym użytkownika.

Oprócz tego program sprawdza aktywność wszystkich zainstalowanych aplikacji w systemie, a także posiada wbudowaną funkcję do wyszukiwania informacji odnośnie wpisu lub programu znajdującego się na dysku twardym. Proces odinstalowywania programów przebiega dwuetapowo. W pierwszej kolejności usuwa całą ich zawartość, a następnie wyszukuje wszelkie pozostałości w innych lokacjach na dysku twardym (rejestr, folder tymczasowy itd.).

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Katsuyuki   3 #2 04.08.2012 17:28

Skoro nie ma to opisz go na swoim blogu, kto nie ciemny ten znajdzie.

ichito   12 #1 16.05.2012 13:22

Świetnie, że Argente...ale gdzie Argente Utilities?? To całościowy kombajn do czyszczenia i optymalizacji...myślę, że nawet lepszy od Glary.

reklama