Argente Utilities Argente Utilities 1.0.7.0

Strona główna Windows Narzędzia Pakiety narzędziowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Argente Utilities to kompletny zestaw narzędzi przeznaczonych do optymalizacji i naprawy systemu Windows. Aplikacja oferuje również wiele innych przydatnych funkcji do usuwania szkodliwego oprogramowania, oczyszczania dysku twardego, a także do zmiany różnych ustawień konfiguracyjnych w systemie operacyjnym.

Za pomocą aplikacji dokładnie oczyścimy wszelkie pozostałości znajdujące się na dysku twardym oraz nieużywane wpisy w rejestrze systemowym. Natomiast przy użyciu wbudowanego modułu do przeprowadzania analizy, usuniemy również wszystkie wykryte błędy w rejestrze, oczyścimy przeglądarki internetowe oraz zlikwidujemy szkodliwe oprogramowania szpiegowskie zalegające na dysku twardym.

Argente Utilities posiada też niezwykle przydatną funkcję, umożliwiającą wykonanie wszystkich dostępnych czynności w programie za pomocą jednego kliknięcia myszki. Oprócz tego został wyposażony w narzędzia do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami oraz wszystkimi procesami uruchamianymi wraz z systemie operacyjnym. Nie zabrakło w nim też wygodnego menadżera do zarządzania aktywnymi procesami, za pomocą którego możemy wyłączyć niepotrzebną usługę lub aplikację.

Warto również wspomnieć o dodatkowych narzędziach, umożliwiających szyfrowanie i deszyfrowanie danych, generowanie haseł, konwertowanie i modyfikowanie plików graficznych, a także pozwalających na hurtową zmianę nazw plików w tym samym czasie. Argente Utilities oferuje również szybki dostęp do najważniejszych usług systemowych, takich jak: dodaj/usuń programy, menadżer urządzeń czy panel sterowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!