r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Argus Monitor 3.6.2

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Argus Monitor to narzędzie do sprawdzania temperatury i statusu poszczególnych komponentów naszego komputera, takich jak np. procesor, karta graficzna czy dysk twardy.

Galeria programu

Za pomocą tego programu, wykorzystującego zaawansowaną technologię S.M.A.R.T., nie tylko będziemy monitorować temperaturę dysku twardego, ale zostaniemy również poinformowani, gdy urządzenie osiągnie poziom krytyczny (ostrzeżenie pojawia się odpowiednio wcześniej, na tyle, by użytkownik zdążył zapisać wszystkie dane wprowadzone od czasu utworzenia ostatniej kopii zapasowej plików).

Argus Monitor przedstawia temperaturę CPU i GPU na specjalnych wykresach graficznych. W przypadku procesora informuje o temperaturze niezależnie dla każdego rdzenia, więc możemy na bieżąco śledzić wszystkie szczegóły odnośnie pracy tego układu. Dodatkowo w programie można sprawdzić prędkość działania wentylatorów systemowych i tych, które umieszczono w nowoczesnych kartach graficznych.

Dzięki wykorzystaniu Argus Monitor użytkownik może również przeprowadzić test dysków (HDD i SSD), by sprawdzić czas dostępu i prędkość transferu danych.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Meszuge   17 #1 24.12.2017 13:40

Z opisu nie wynika, żeby Argus Monitor do poprawnego działania potrzebował termometru - super! :-)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.