reklama

ArmA III w polskiej wersji kinowej w sklepach 12 września

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Przy okazji ogłoszenia, że ArmA III trafi po wakacjach na rynek bez trybu kampanii, zabrakło konkretnej daty pojawienia się produktu w sklepach, co szybko uzupełnia Cdp.pl, czyli polski wydawca gry. Najnowsza strzelanka studia Bohemia Interactive wydana zostanie w wersji z przetłumaczonymi napisami (tak zwana kinówka) i wejdzie do sprzedaży już 12 września. Rekomendowana cena gry komputerowej to 139,99 zł.

Dystrybutor oczywiście przypomina, że kampania zostanie podzielona na 3 paczki DLC i udostępniona kupującym za darmo niedługo po premierze. ArmA III zabierze nas na wyspy Altis i Stratis (około 270 oraz 20 kilometrów kwadratowych powierzchni). Z początku zaoferuje 12 pokazowych misji dla samotników, 9 scenariuszy pod zmagania wieloosobowe, 10 wyzwań, ponad 20 pojazdów, 40 rodzajów broni, 5 frakcji plus edytor własnych misji.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić