reklama

Armikrog ufundowany, gra będzie po polsku i też na Wii U

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Na kilka dni przed końcem zbiórki na Kickstarterze na plastelinowego Armikroga, grę stanowiącą duchowego spadkobiercę niezapomnianej przygodówki The Neverhood, twórcy projektu wciąż nie byli blisko planowanych 900 tysięcy dolarów — przy 950 obiecano więc posiadaczom Wii U ich wersję tytułu, a to przyniosło spodziewany efekt. Ostatecznie zgromadzono przeszło 974 tysiące dolarów. Gra pojawi się w wersji angielskiej, francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, rosyjskiej, a także po polsku. Premiera dzieła planowana jest wstępnie na przyszły rok.

Wersja na konsolę Nintendo pojawi się w jej cyfrowym sklepie, edycja PC tytułu trafi zaś między innymi na GOG.com, The Humble Store, a na Steamie gra jest obecnie w fazie zdobywania fanów na Greenlight. Osoby, które dołożyły się więcej niż 90 dolarów do zbiórki mogą liczyć również na staroszkolne wydanie produktu, z dziełem na krążku DVD włożonym do pokaźnego kartonowego pudełka, z pięknie wydrukowaną, pełną rysunków instrukcją plus licznymi „namacalnymi” bonusami. Armikrog sprzedawany będzie bez jakichkolwiek uciążliwych zabezpieczeń.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić