r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Armikrog ufundowany, gra będzie po polsku i też na Wii U

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Na kilka dni przed końcem zbiórki na Kickstarterze na plastelinowego Armikroga, grę stanowiącą duchowego spadkobiercę niezapomnianej przygodówki The Neverhood, twórcy projektu wciąż nie byli blisko planowanych 900 tysięcy dolarów — przy 950 obiecano więc posiadaczom Wii U ich wersję tytułu, a to przyniosło spodziewany efekt. Ostatecznie zgromadzono przeszło 974 tysiące dolarów. Gra pojawi się w wersji angielskiej, francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, rosyjskiej, a także po polsku. Premiera dzieła planowana jest wstępnie na przyszły rok.

Wersja na konsolę Nintendo pojawi się w jej cyfrowym sklepie, edycja PC tytułu trafi zaś między innymi na GOG.com, The Humble Store, a na Steamie gra jest obecnie w fazie zdobywania fanów na Greenlight. Osoby, które dołożyły się więcej niż 90 dolarów do zbiórki mogą liczyć również na staroszkolne wydanie produktu, z dziełem na krążku DVD włożonym do pokaźnego kartonowego pudełka, z pięknie wydrukowaną, pełną rysunków instrukcją plus licznymi „namacalnymi” bonusami. Armikrog sprzedawany będzie bez jakichkolwiek uciążliwych zabezpieczeń.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.