Armored Warfare Update .19

Strona główna Windows Gry RPG i MMO
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fani gier z czołgami w roli głównej dostali kolejny, dynamicznie rozwijający się i przede wszystkim darmowy projekt MMO do sprawdzenia. Armored Warfare stanowi niezły skok w bok dla uznanego studia Obsidian Entertainment, dotąd kojarzonego przede wszystkim z wyśmienitych gier RPG. Od produkcji zazwyczaj turowych, przeszło ono z impetem do robienia propozycji z nurtu sieciowej akcji dla szerokiego grona odbiorców.

Tytuł skupia się na walkach w nowoczesnych sceneriach oraz wykorzystywaniu w boju najnowszych opancerzonych zdobyczy techniki. Będziecie strzelać do wroga pod reaktorem atomowym w Hiszpanii, próbować odbić wyspę o ogromnym znaczeniu strategicznym, bronić ropy na Bliskim Wschodzie czy zabawicie się w kotka i myszkę w zrujnowanym porcie. Armored Warfare może popisać się atrakcyjną oprawą graficzną, a przy tym do uruchomienia gry nie jest potrzebny wcale taki bardzo potężny komputer.

Do wyboru są pojazdy z kilku głównych kategorii, od różnego rodzaju czołgów rzecz jasna, przez opancerzone wozy bojowe, po potężne działa samobieżne. Każdy z nich przyjdzie również oczywiście rozwijać i ulepszać. Główny tryb zabawy to starcia po 15 czołgistów, ale opracowano także misje dla chcących powalczyć z komputerem we współpracy z kolegami po sieci (do 5 osób). Razem stawią czoło sztucznej inteligencji w ponad 20 różnorodnych lokacjach. Wystarczy mieć sprawną, zreperowaną jednostkę.

Ta druga opcja to świetny samouczek przed wejściem w prawdziwą wojnę online, bo da się ustawić tutaj między innymi poziom trudności. Za wysoką szczegółowość otoczenia oraz pojazdów odpowiada technologia CryENGINE, a więc ta sama, którą wykorzystano chociażby w fantastycznych graficznie grach z serii Crysis. Poza doglądaniem czołgów, gracze muszą również zadbać o swoją bazę wypadową. Wzbogaca to już i tak bardzo ciekawą rozgrywkę o element strategiczny.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Core 2 Duo E6750 @ 2.66GHz
  • 2 GB RAM-u
  • Karta graficzna NVIDIA GeForce 9500 GT

Uwaga!

Do zabawy potrzebne będzie zarejestrowanie darmowego konta na stronie gry. Instalator Armored Warfare po uruchomieniu pobierze potrzebne do rozgrywki pliki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!