reklama

Army Rage

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Army Rage to darmowa sieciowa strzelanka osadzona w klimatach II Wojny Światowej. Gra od niedawna dostępna jest w języku polskim, a wraz z ostatnią aktualizacją wzbogacono ją o mapę z wydarzeniami zbrojnymi z Warszawy z sierpnia 1944 roku, a także, jeśli chodzi o uzbrojenie, w polski pistolet maszynowy MORS.

Do dyspozycji graczy oddano spory i wiernie odwzorowany oręż wojenny odpowiadający ówczesnym realiom. Żołnierz posiada możliwość kierowania pojazdami bojowymi zapewniając sobie nie tylko bezpieczny transport, ale przede wszystkim zwiększając własne zdolności bojowe. W razie potrzeby może zawezwać wsparcie powietrzne celem zbombardowania wybranych miejsc.

W Army Rage występują dwie główne strony konfliktu – państwa Osi kontra Alianci. Biorący udział w zabawie (do 24 graczy) podzieleni zostają zasadniczo na 6 zespołów po 4 osoby. Każda osoba może wybrać swoją klasę. Strzelec korzysta z mocarnych karabinów i celnie rzuca granatami, Zwiadowca wymiata ze snajperką chroniąc swój zespół z ukrycia, żołnierz wsparcia wykorzystuje w walce miotacze ognia oraz rakietnice, a także jest zdolny dostarczać medykamenty i amunicję. Saper zaś jest od niszczenia ciężkiego sprzętu, ale sam również może budować stacjonarne działa oraz osłony.

W grze dostępne są następujące tryby gry: Team Deathmatch czyli wybijanie się w drużynach, Blitz - niszczenie lub obrona wyznaczonych punktów na mapach oraz King of the Hill, gdzie walczymy o kontrolę nad flagą, którą należy odbić i za wszelką cenę później utrzymać. W walce zdobywamy doświadczenie oraz specjalne monety, które potem pożytkujemy w sklepie na różnorakie przedmioty dozbrajając i unowocześniając swój arsenał. Bliska współpraca z kompanami ładuje nam punkty zespołowe, dzięki czemu możemy sami ustalać miejsce odrodzenia po zgonie. Trzeba jednak uważać, by wróg nie znalazł i nie zniszczył go zbyt szybko.

Army Rage cechuje się wysoką dynamiką akcji i energiczną rozgrywką. Oprócz ciągłej strzelaniny i nieustannego dążenia do zniewolenia wrogich jednostek, zetkniemy się w niej również z elementami taktyki i strategii. Dzięki bardzo dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy.

Uwaga!

  • Projekt Army Rage został zamknięty, a serwery wyłączone.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
reklama

Komentarze

0 nowych
  #11 21.11.2013 15:20

@Anonim (niezalogowany): Czytać nie umiesz? Wejdź na stronę oryginalną AR i tam jest napisane, że to był tylko przypadkowy projekt i nie utrzymają go więc gra została wyłączona.

  #10 07.08.2013 20:30

Czy wie ktoś kiedy/czy serwery zaczną działać ?
Ciężko się pożegnać z grą w której tak dobrze mi szło :(
Może ktoś kojarzy "Skarpecioch" tak czy tak lepiej żeby serwery znów były dostępne. Pozdrawiam

LamConcept   6 #9 04.08.2013 15:30

A tyle dodatkowych mapek ostatnio dodali, nowe bronie, a tu nagle grę kasją ;/ Bardzo przyjemna była, odpowiednie tempo rozgrywki - bez szalonego biegania i strzelania. Teraz niech mi ktoś zaproponuje ciekawą alternatywę w postaci free lub płatnej ;)

  #8 27.07.2013 11:34

Gra już nie działa. Serwery są już na Amen wyłączone. Pozdrawiam.

  #7 24.07.2013 11:49

Gra teraz nie działa bo w firmie mają problemy techniczne

  #6 26.06.2013 14:29

gra fajna

  #5 22.05.2013 18:48

Gra świetna (jako zabijacz czasu) gra śmiga na win 7 64 i xp polecam Ewa W.......

bayer17   5 #4 21.05.2013 19:35

Również mam problem z instalacją (pobrany instalator ze strony prod.) po uruchomieniu zaakceptowaniu polityki itd.. pojawia się 1% po czym aplikacja się zawiesza... win 7 64

HARBETH   4 #3 20.05.2013 23:15

Gra bardzo przyjemna w odbiorze,fajnie rozwiązany system ulepszeń itp.Grafika nawet nawet,efekty i muzka też.
A co do instalacji,na forum społecznościowym all jest wytłumaczone w prosty sposób.
Polecam i pozdrawiam.

  #2 20.05.2013 12:09

Nie działa bo pobierasz stąd a weź pobierz z głównej ich strony tą grę , gra śmiga na Windows 7 Ultimate 64/bit świetnie , lecz sama gra to jedna wielka porażka .

  #1 19.05.2013 14:30

instalator nie działa na windows 7 64-bit po prostu nic się nie włącza

reklama