r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Army of Awesome - społecznościowe wsparcie według Mozilli

Strona główna Aktualności

Mozilla ogłosiła na blogu start inicjatywy Army of Awesome, w ramach której społeczność Firefoksa ma oferować użytkownikom tej przeglądarki pomoc w rozwiązywaniu problemów.

System społecznościowego wsparcia technicznego Mozilli bazuje na Twitterze - zarówno osoby zadające pytania jak i wolontariusze pomagający w rozwiązywaniu problemów muszą posiadać konto w tym serwisie społecznościowym. Samo zgłaszanie problemów i świadczenie pomocy w ich rozwiązywaniu jest banalnie proste i sprowadza się do kliknięcia w treść komuniku i udzieleniu odpowiedzi - całość trwa kilka sekund i jest w pełni zautomatyzowana. Przy świadczeniu pomocy wolontariusze mogą korzystać z przygotowanych przez Mozillę standardowych komunikatów - przyspiesza to udzielanie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Społeczościowe wsparcie techniczne Army of Awesome jest obecnie ograniczone do języka angielskiego. Osoby mające problem z Firefoksem mogą ponadto korzystać z forum wsparcia, bazy wiedzy, Live Chat oraz innych form pomocy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.