Arrange Your Desktop Arrange Your Desktop 2.1.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Arrange Your Desktop to niewielkie i bezpłatne narzędzie do porządkowania pulpitu w systemie operacyjnym Windows.

Przy użyciu programu możemy zaledwie jednym kliknięciem myszki uporządkować cały pulpit i oczyścić go ze zbędnych elementów. Arrange Your Desktop nie zużywa zbyt dużo zasobów systemowych i w dodatku posiada przyjazny oraz czytelny interfejs graficzny.

Użytkownik korzystający z tego narzędzia może szybko i bezpiecznie oczyścić pulpit systemu, a także uporządkować znajdujące się na nim pliki, segregując je w różnych katalogach. Program działa w taki sposób, że automatycznie tworzy pięć różnych folderów na pulpicie i przenosi do nich odpowiednie dane, które wcześniej były widoczne na pulpicie.

Arrange Your Desktop tworzy katalogi zawierające pliki graficzne i multimedialne, skróty programów, a także pliki archiwalne oraz wykonywalne. Oprócz tego tworzy też folder z dokumentami, w których znajdziemy wszystkie pliki tekstowe zapisane w formacie PDF, DOC, DOCX, TXT itd. Użytkownik może również utworzyć własny katalog z dowolnym formatem plików.

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do prawidłowej pracy programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty w obsłudze, szybkość działania, darmowy
program nierozwijany, nie radzi sobie ze wszystkimi plikami
ocena użytkownika
19.10.2016 13:39 • Recenzja do wersji 2.1.0

Bardzo fajny program, działa też pod Windows 8.1 ale szkoda że nieaktualizowany. Ogólnie instalacja prosta i szybka. Sama praca z programem bardzo prosta, klikamy tylko jeden przycisk i wszystko zrobione - nasze śmieci na pulpicie pogrupowane w foldery. Program jest skuteczny i szybki ale niestety nie grupuje wszystkich plików, to dziwne że nie przeniósł tak popularnego formatu jak .mp3. Poza tym wszystko fajnie działa. Program godny polecenia i na pewno warty rozwijania.