r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Arrow Launcher z przydatnymi nowościami w wersji beta

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Jeden z lepszych launcherów na Androida, Arrow Launcher, otrzymał nowe funkcje. Obecnie nimi mogą cieszyć się użytkownicy beta wersji. Zmiany nie są wielkie, ale przekładają się na zwiększenie komfortu korzystania z launchera Microsoftu.

Uaktualnienie wprowadza nowości w zarządzaniu kontaktami, zmiany na stronie z ustawieniami, nowe funkcje wyszukiwania oraz nowe okno logowania dla nowych użytkowników. Dzięki usprawnionej integracji kontaktów połączymy teraz różne kontakty i usuniemy duplikaty kont w karcie People. W sekcji z aktualnymi wiadomościami dostępne jest logo wydawcy. Z kolei podczas wyszukiwania lokalnych informacji możemy spersonalizować kolejność otrzymanych wyników.

Aktualizacja przynosi również poprawki i usprawnienia dla paska stanu, karty kalendarza, wyszukiwania, funkcji ukrytych aplikacji i automatycznych aktualizacji. Nowa wersja to także wyeliminowanie mniejszych błędów.

r   e   k   l   a   m   a

Nowe funkcje w Arrow Launcher pojawiają się naprawdę często, na mniejsze lub większe zmiany możemy liczyć niemal co miesiąc. Wspomniane w tekście nowości trafiają obecnie to beta wersji, użytkownicy stabilnego wydania będą musieli poczekać.

Oczywiście Arrow Launcher w stabilnej wersji znajdziecie w naszej bazie. Z kolei do programu beta testów zapiszecie się z poziomu Google Play.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.