ArtRage 2.5

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ambient Design udostępniła do pobrania kolejną wersję profesjonalnego narzędzia ArtRage 2.5 umożliwiającego malowanie obrazów za pośrednictwem komputera.

Program udostępnia cyfrowe odpowiedniki takich narzędzi jak np. pędzel, kreda, węgiel, ołówek czy pisak, cechujące się bardzo wysokim stopniem realizmu. W zależności od szybkości ruchu np. pędzlem, wybrana barwa nakładana jest z różną intensywnością. Możliwe jest również realistyczne mieszanie barw. Dzięki temu malując np. "farbą olejną" obraz tworzy się podobnie jak ma to miejsce w rzeczywistości. Dodatkowo płótno można dowolnie obracać, powiększać, a także przesuwać do preferowanego kąta widzenia. Program wspiera obsługę kilku monitorów jednocześnie i może być obsługiwany również przy pomocy tabletu.

ArtRage 2.5 Full Edition zawiera dodatkowo cztery nowe narzędzia malarskie, możliwość rysowania na warstwach i wsparcie dla formatu PSD. Pełna lista różnic w stosunku do darmowej edycji programu dostępna jest na stronie producenta.

Najnowszą, bezpłatną wersję programu ArtRage 2.5 Starter Edition można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Grafika -> Tworzenie i edycja grafiki rastrowej

© dobreprogramy