ArtRage 2.3.3

Strona główna iOS Grafika i fotografia Malowanie i rysowanie
Pobierz program
lub zeskanuj:

ArtRage to wersja znanego programu do malowania, przeznaczona dla iPadów. Znajdziemy tu cyfrowe kopie różnych popularnych narzędzi malarskich, których zachowanie będzie odzwierciedlać naturalne odpowiedniki. W aplikacji można malować palcami lub rysikiem pasywnym lub takim, który połączy się z iPadem przez Bluetooth.

W ArtRage znajdziemy takie narzędzia, jak farby olejne, wałek z farbą, ołówki, kredki, akwarele, piórko, pastele, a także brokat i tubkę z farbą, którą możemy potem rozprowadzić za pomocą specjalnej szpachelki. Każde narzędzie ma osobny zestaw ustawień, który pozwala sterować jego zachowaniem. Interfejs aplikacji został tak zaprojektowany, aby dobrze pracowało się na ekranie dotykowym.

Obraz może powstawać na wielu warstwach, których liczba jest w aplikacji nieograniczona. Również historia nie ma limitu liczby zapisanych akcji, które możemy cofnąć podczas malowania. Warstwy można łączyć na różne sposoby, podobnie jak w innych programach graficznych, oraz dobierać stopień krycia. Rysunki można przechowywać we wbudowanej galerii aplikacji lub wyeksportować w formatach rastrowych. Aby pomóc sobie w szkicowaniu, można nad obrazkiem umieścić zdjęcie referencyjne, można także „podłożyć” je pod obszar roboczy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

ArtRage 2 dla iPada: Nowy, szybszy i lepszy pod każdym względem

7
05.10.2015  •  Anna Rymsza

Miłośnicy malowania na iPadzie mogą dziś świętować. Aplikcja ArtRage dla systemu iOS została wydana w wersji 2.0, przebudowanej od nowa i wprowadzającej sporo ulepszeń, dzięki którym malowanie jest szybsze i przyjemniejsze. Użytkownicy Androida, na którym ArtRage działa marnie, mogą tylko zazdrościć. W ArtRage dla iOS-a można rysować palcami, rysikiem pasywnym lub takim, który łączy się z iPadem przez Bluetooth. Jeśli korzystamy z któregoś z tych aktywnych (Adobe Ink, Adonit Jot Touch, Pogo Connect i inne), pociągnięcia będą interpretowane szybciej, niż w poprzednich wersjach programu, a…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie