r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Artensoft Photo Mosaic Wizard taniej na Święta

Strona główna Aktualności

Z okazji zbliżających się Świąt firma Artensoft, producent oprogramowania graficznego, obniżyła cenę programu Artensoft Photo Mosaic Wizard o 65%.

Artensoft Photo Mosaic Wizard buduje doskonałej jakości mozaiki z kolekcji zdjęć użytkownika. Program używa wyjątkowo dopracowanych algorytmów do układania mozaiki ze zdjęć, dzięki czemu obraz wzorcowy jest naprawdę ułożony z mniejszych, odpowiednio odwracanych i układanych zdjęć. Dzięki temu możliwe jest tworzenie również wielkoformatowych wydruków.

Program wymaga biblioteki złożonej z minimum 1500 zdjęć do tworzenia mozaiki. Jeśli tak dużej kolekcji zdjęć nie ma akurat pod ręką, można ją pobrać za darmo ze strony Artensoftu. Poza kolekcjami obrazków można tam znaleźć również przykładowe mozaiki.

r   e   k   l   a   m   a

Wersję próbną programu można pobrać w dziale Programy -> Grafika -> Inne programy graficzne. Aby skorzystać ze zniżki w sklepie Artensoft wystarczy przejść do sklepu klikając w banner na stronie domowej programu.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.