reklama

Artisteer 4.3.0.60745

Strona główna Windows Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Artisteer to rozbudowany program przeznaczony do automatycznego tworzenia profesjonalnych stron internetowych.

Aplikacja oferuje unikatowe narzędzia wspomagające tworzenie zaawansowanych blogów i witryn internetowych. Poza tym została wyposażona w interaktywny tryb projektowania, bibliotekę zawierającą gotowe tematy, kolory i grafiki, a także w rozbudowany edytor przypominający wyglądem pakiet biurowy Microsoft Office.

Korzystając z oprogramowania, możemy tworzyć nie tylko gotowe strony internetowe, ale także modyfikować szablony, grafikę i inne elementy wchodzące w skład witryny internetowej. Następnie bez problemów można publikować i edytować utworzoną stronę bezpośrednio z poziomu programu. Warto dodać, że projektując stronę przy użyciu tej aplikacji, nie musimy znać XHTML, JS czy arkuszy CSS.

Podczas projektowania witryny aplikacja pozwala w pełni dostosowywać szablony pod względem układu i samego wyglądu. W jego zasobach znajdziemy też gotowe i profesjonalne szablony oraz inne elementy niezbędne przy tworzeniu blogu lub witryny. Oprócz tego utworzoną wcześniej szatę graficzną dla strony możemy wyeksportować do innego systemu CMS – WordPress, Blogger, Joomal czy ASP.NET.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji próbnej i dodaje znaki wodne do eksportowanych szablonów.
  • Artisteer dostępny jest w wersji standardowej i domowej. Różnią się one między innymi ilością gotowych schematów i kolorów, a także ilością tekstur, gradientów i efektów w wbudowanej bibliotece.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

bardzo prosty, intuicyjny w obsłudze
błędami sypie, aż strach zmieniać nim coś w projekcie
ocena użytkownika

Rozumiem, że programy mogą się zawiesić … już mniej jeśli zamykają się z partyzanta i tracisz niezapisane dane (ale to się przecież zdarza, choćby nie z winy programu, a zaniku napięcia w sieci) … Ale to badziewie potrafi zamknąć się ukazując jakiś błąd i wypieprzyć w kosmos plik z projektem!!!.
Życzę cierpliwości w tworzeniu od początku całego projektu. Jeśli nie zrobiłeś sobie kopi projektu … zaczynaj Bracie od nowa.

- potrafi tak zapisać projekt, że nie może go później odtworzyć. Po zainstalowaniu finalnej wersji 4.1 zapisałem projekt i następnego dnia już go nie otworzyłem. Pokazywał błędy. Pomogło dopiero zainstalowanie wersji 4.2

- nie zauważyłem żadnego wsparcia dla tworzenia rozbudowanych galerii zdjęć … nie będzie to jednak problemem tych z Was, którzy rozbudowanych galerii nie potrzebują. Ja poradziłem sobie z tą niedogodnością i same galerie tworzę w Jalbum.

Nie do przerobienia jest dla Artisteer’a wykonanie i zapisanie projektu ze zdjęciami w ilości około 100 szt, będącej np.; reportażem ślubnym. Po dodaniu n-tego zdjęcia program się zamyka komunikatem o błędzie i już możesz zapomnieć o odpaleniu tego projektu. Zrób se nowy. Próbowałem zapisywać taki projekt etapami (na raty w bxm.pl). Owszem do pewnego momentu zapisuje i odczytuje zapisany projekt. Przychodzi jednak taki moment, w którym i tak ukazuje się komunikat o błędzie i program się zamyka. Oczywiście etapu projektu dobrze zapisanego przed chwilą, już nie otworzy.

Gdybym mógł jakoś zobrazować ten problem porównałbym zapisywane projektu reportażu ślubnego do wlewania szklanek wody do garnka. Przychodzi taki moment, kiedy już więcej nie wlejesz i w tym momencie … no właśnie program mógłby powiedzieć, nie można dolewać kolejnych przysłowiowych szklanek z wodą, ale tego nie robi … garnek po prostu się rozsypuje i tracisz jego całą zawartość. Porażka.

13.08.2015 12:00 | Recenzja do wersji 4.3.0.60745
Proste możliwości generowania szablon www; polska wersja językowa; wsparcie dla wielu systemów CMS; poprawnie walidujący się kod XHTML
Brak wsparcia dla skryptów zewnętrznych, bardzo zagmatwany arkusz stylów CSS, interfejs wstążki
ocena użytkownika

Bardzo ciekawe narzędzie pomocne przy tworzeniu szablonów stron internetowych. Za jego pomocą możemy w bardzo prosty sposób przygotować wizualną oprawę na stronę internetową, bloga czy rozbudowany portal bez potrzeby znajomości HTML, PHP czy JS. Wprowadzane zmiany możemy obserwować na bieżąco a dzięki modułowi automatycznego generowania wyglądu stron i bardzo bogatej bibliotece zdjęć, gradiętów i animacji wygenerowana strona będzie nie tylko estetyczna ale również na swój sposób unikalna. Warto również dodać, że po zakończeniu tworzenia layoutu możemy go łatwo wyeksportować zarówno do XHTML jak i do postaci szablonów popularnych systemów CMS jak joomla, wordpress czy drupal. W ostatnich wersjach autorzy programu udostępnili również rodzaj API umożliwiającego rozszerzenie funkcjonalności o kolejne systemy CMS. Sam layout możemy także wzbogacić o kilka przyjemnych dla oka dodatków takich jak: slider w nagłówku, kilka rodzajów animacji flash na niektórych elementach graficznych witryny takich jak: nagłówek lub tło strony, np. efekt padającego śniegu na logo strony.
Warto dodać, że decydując się na zakup pełnej wersji programu przez rok po jego zakupie mamy prawo do bezpłatnego uaktualnienia do każdej nowej wersji, jaka w tym czasie się pojawi, natomiast po upływie roku bezterminowo możemy korzystać z ostatniej wersji, z której korzystaliśmy przed upływem roku, jak również wykupić licencję na kolejny rok.
By jednak nie było tak różowo warto też wspomnieć o kilku mankamentach programu.
Po pierwsze mimo, że generowany kod waliduje się w walidatorze kodu w3c to jest on bardzo zagmatwany i wykorzystuje bardzo dużą ilość stylów CSS, więc późniejsze własnoręczne wprowadzanie zmian jest dość trudnym zadaniem. Ponadto program nie posiada żadnych ułatwień w zakresie wstawiania choćby popularnych skryptów jak np. google analytics, adsense czy google maps. Przydatną funkcją mogłoby być także generowanie skryptu wysyłającego formularze, bo pomimo, że możemy ich wygląd wyklikać bez problemu, to by działały trzeba użyć jakiejś wtyczki w CMSie, do którego eksportujemy szablon lub oskryptować je samemu gdy wynik pracy eksportujemy do XHTML

10.12.2014 16:00 | Recenzja do wersji 4.3.0.60745
reklama

Komentarze

0 nowych
AndroidFan   6 #13 16.01.2017 23:37

jak są jakieś błędy związane z pluggabble to można je łatwo rozwiązać - download.net.pl/jak-naprawic-blad-pluggablephp-na-stronie-wordpress/n/9362/ metoda skuteczna i sprawdzona. na własnej stronie wordpress.

  #12 23.11.2016 22:39

kupiłem to gów_o i kase wywalilem w bloto nie ma wsparcia na forum co za syf

Betacam   2 #11 04.08.2016 14:51

Podoba mi się, bo mogę zrobić w nim coś względnie ładnego i na szybko. Nie lubię grzebać w stylach, więc nie przeszkadza mi to w jaki sposób są one budowane.

mczarny2   2 #10 02.08.2016 11:53

fajny program do szablonów ale strasznie często się zawiesza i sypie błędami.

Dementor   38 #9 16.05.2016 18:43

Najlepszy program do tworzenia szablonów stron. Absolutne mistrzostwo.

  #8 06.05.2015 15:41

Ja pobralem wersję 3.9 (darmową) po 3 h pobierania i instalowania. Ja otwieram plik a tu mi komunikat wyskakuje o jakimś błędzie. Znowu muszę go pobierać? ?

arsis   1 #7 17.11.2013 22:01

RECENZJA

Do tej pory do tworzenia strony używałem FrontPage. Żmudna praca nad każdą stroną i podstroją … ale jakoś dawałem radę.

Od kilku miesięcy jestem nieszczęśliwym posiadaczem Artisteer’a.

Kupiłem pełną wersję standard. Do tej pory nie miałem do czynienia z tak intuicyjnym programem, który zachwyciły mnie szybkością projektowania stron, … i tak badziewiarsko zawieszającym się programem jednocześnie. Nadmienię, że nigdy nie instalowałem niestabilnych wersji beta Artisteer’a, a obecnie posiadam najnowszą wersję finalną 4.2, która jak podają instalki.pl chodzi pod Windows 8.

Plusy

- bardzo prosty, intuicyjny w obsłudze …
- naprawdę ogromne możliwości tworzenia strony …
- duża szybkość zmiany wyglądu stron, jeśli znudzi nam się obecny …

Minusy

- tak niestabilnego programu jeszcze nie używałem w swojej 20-letniej pracy z różnymi systemami i aplikacjami. Pracowałem Artisteer'em na Viście (porażka) teraz mam ósemkę (porażka). Próbowałem w Windows 8 uruchomić go w środowisku Windows 7 – to samo.

- błędami sypie, aż strach zmieniać nim coś w projekcie …

Rozumiem, że programy mogą się zawiesić … już mniej jeśli zamykają się z partyzanta i tracisz niezapisane dane (ale to się przecież zdarza, choćby nie z winy programu, a zaniku napięcia w sieci) … Ale to badziewie potrafi zamknąć się ukazując jakiś błąd i wypieprzyć w kosmos plik z projektem!!!.
Życzę cierpliwości w tworzeniu od początku całego projektu. Jeśli nie zrobiłeś sobie kopi projektu … zaczynaj Bracie od nowa.

- potrafi tak zapisać projekt, że nie może go później odtworzyć. Po zainstalowaniu finalnej wersji 4.1 zapisałem projekt i następnego dnia już go nie otworzyłem. Pokazywał błędy. Pomogło dopiero zainstalowanie wersji 4.2

- nie zauważyłem żadnego wsparcia dla tworzenia rozbudowanych galerii zdjęć … nie będzie to jednak problemem tych z Was, którzy rozbudowanych galerii nie potrzebują. Ja poradziłem sobie z tą niedogodnością i same galerie tworzę w Jalbum.

Nie do przerobienia jest dla Artisteer’a wykonanie i zapisanie projektu ze zdjęciami w ilości około 100 szt, będącej np.; reportażem ślubnym. Po dodaniu n-tego zdjęcia program się zamyka komunikatem o błędzie i już możesz zapomnieć o odpaleniu tego projektu. Zrób se nowy. Próbowałem zapisywać taki projekt etapami (na raty). Owszem do pewnego momentu zapisuje i odczytuje zapisany projekt. Przychodzi jednak taki moment, w którym i tak ukazuje się komunikat o błędzie i program się zamyka. Oczywiście etapu projektu dobrze zapisanego przed chwilą, już nie otworzy.

Gdybym mógł jakoś zobrazować ten problem porównałbym zapisywane projektu reportażu ślubnego do wlewania szklanek wody do garnka. Przychodzi taki moment, kiedy już więcej nie wlejesz i w tym momencie … no właśnie program mógłby powiedzieć, nie można dolewać kolejnych przysłowiowych szklanek z wodą, ale tego nie robi … garnek po prostu się rozsypuje i tracisz jego całą zawartość. Porażka.

Dużo pracy czeka jeszcze programistów tego badziewia, a skoro już za nie zapłaciłem, podzielę się z Wami informacją o tym czy udało im się w wersji XXX sprawić, że program będzie w miarę normalnie działał.

Odpuście sobie zakupu tego czegoś …przynajmniej w obecnej postaci.

serdecznie pozdrawiam Wszystkich

Rafał

  #6 03.06.2013 17:02

pan wypisujący głupoty"da sie (niezalogowany) | 16.05.2013 22:55#5
oczywiście że da się, wystarczy trochę ruszyć głową i pomyśleć nie wszystko jest na tacy w opcjach programu :/, ja usunalem wszystkie reklamowki w jakas minute. :)"kłamie NIE MA MOŻLIWOŚCI z poziomu programu usunąć komentarza created by arteestir tylko po ex porcie w ręcznej edycji można to usunąć

  #5 16.05.2013 22:55

oczywiście że da się, wystarczy trochę ruszyć głową i pomyśleć nie wszystko jest na tacy w opcjach programu :/, ja usunalem wszystkie reklamowki w jakas minute. :)

  #4 02.05.2013 07:34

Nie da się wyłączyć informacji w opcji Export, niestety płaci się za bycie reklamą , można wyłączyć notkę w stopce, że program był robiony w Artisteer , lecz nie można w sekcji Head z poziomu programu osunąć wpisu ze strona była tworzona w Artisteer-że panu pani wyżej o to chodzi (chyba ) , że program dodaje do kodu html w sekcji head komentarz created by Artisteer , nie ma kłopotu z usunięciem i komentarza w raczej edycji kodu, ale przy małych stornach jeśli robisz stronę i kilkadziesiąt podstron to trochę mozolne , to po pierwsze po drugie zgadzam się z przedmówca nieładnie ze strony producenta , że wciska na siłę "swój" kod rozumie ze w wersji demo bądź trial taksie robi ale nie w full za 400 PLN cholera .

  #3 21.04.2013 23:27

Nie bądź nieświadomy lecz świadomym użytkownikiem tego programy i wyłącz w opcjach eksportu pokazywanie informacji o programie. Proste :)

  #2 13.04.2013 18:07

kupiłem full wersje i co się okazuje, że zapłaciłem za bycie "nieświadoma agencją reklamową"program dodaje w kodzie bez wiedzy użytkownika kod ze strona jest robiona w takim i takim programie. W wersji demo rozumie ale nie w wersji pełnej gdzie płace 400 PLN za możliwość nieświadomej reklamy.

  #1 13.09.2012 13:24

Jak tu dodać galerie np we flashu?

reklama