Artisto

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Artisto to „Prisma dla filmów” – podobnie jak popularna aplikacja do zdjęć, Artisto wykorzystuje sieć neuronową zamienić filmy w malarskie animacje. Artisto pozwala nagrywać kwadratowe, maksymalnie 10-sekundowe filmy z dźwiękiem, nałożyć na nie efekt, przyciąć i udostępniać na Instagramie i Facebooku.

Aplikacja ma wbudowany rejestrator filmów, którym można nagrać maksymalnie 10 sekund. Do wyboru mamy tu 14 stylów, wzorowanych tradycyjnymi technikami malarskimi i nowoczesną grafiką komputerową. W prostym edytorze można też przyciąć zbędne klatki z początku i końca klipu. Można też nakładać filtry jeden na drugi. Możemy sięgnąć po klasyki sztuki albo cyfrowe efekty, jak renderowany płomień. Utworzenie filmu wymaga połączenia z Internetem.

Gotowy film można błyskawicznie udostępnić na Facebooku, Instagramie, przekazać do innej aplikacji albo zapisać w galerii.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Prisma dała się wyprzedzić. Klipy wideo z malarskimi efektami stworzycie w aplikacji Artisto

5
03.08.2016  •  Mateusz Budzeń

Filtry Instagrama to już przeszłość, teraz na topie jest Prisma, aplikacja z filtrami inspirowanymi najpopularniejszymi dziełami sztuki. Twórcy Prismy zostali jednak wyprzedzeni, zanim zdążyli wprowadzić wsparcie dla materiałów wideo, zrobiła to aplikacja Artisto. Na początku poprzedniego miesiąca serwisy społecznościowe zostały wręcz zalane przez zdjęcia przerobione w aplikacji Prisma. Nagle wielu użytkowników Facebooka czy Instagrama zapragnęło mieć zdjęcia wyglądające tak, jakby zostały namalowane przez jednego z wielkich malarzy. Oczywiście apetyt użytkowników serwisów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
stan55   10 #1 04.08.2016 12:49

Apka niedostępna dla Polski!!!!!!!!!

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych