Artlantis Studio Artlantis Studio 7.0.2.1

Strona główna Mac Grafika Silniki renderujące
Pobierz program

Artlantis Studio to program renderujący fotorealistyczne, fizycznie poprawne wizualizacje, panorami i animacje, przeznaczony dla architektów i projektantów wnętrz.

Artlantis Studio pozwala pracować z naturalnym i sztucznym światłem (IES, neon i wiele innych) w różnych kolorach. Oświetlenie naturalne można dostosować do pory roku, godziny i położenia prezentowanego budynku. Do wyboru mamy różne „obiektywy”, także wprowadzające perspektywę, efekty postprodukcji, winiety, ustawienia balansu bieli czy filtry fotograficzne.

Dzięki dostępności wtyczek do eksportu danych dla innych programów, Artlantis Studio może pracować z wieloma narzędziami do modelowania, jak 3ds Max, Maya, SketchUp, AutoCad, Revit, Lightwave, Rhino, ArchiCAD i inne. Artlantis Render odczytuje formaty DXF, DWG, DWF, OBJ, FBX i 3ds, przy czym w tym ostatnim przypadku Artlantis jest w stanie odzyskać niektóre informacje o teksturach i źródłach światła.

Artlantis Studio w wersji próbnej działa przez 30 dni od pierwszego uruchomienia. Od wersji Render różni się możliwością renderowania animacji i interaktywnych panoram dla gogli VR.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!