r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Artpip 2.4.4

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu

Artpip to darmowy program dostarczający i automatycznie zmieniający tapetę. Na tle konkurencji wyróżnia go biblioteka zdjęć, zawiera ona działa takich artystów jak chociażby: Monet, Renoir, Whistler, Van Gogh, Gruner, Pissarro, Cezanne i wielu innych.

Po zainstalowaniu Artpip pozostaje nam tylko uruchomić program i już możemy zapomnieć o ręcznym ustawieniu tapety. Program sam zadba o dostarczanie nowych tapet i ich automatyczną zmianę. Jeśli domyślne ustawienia nie przypadną nam do gustu, to możemy dostosować aplikację do własnych wymagań. Możemy zdecydować o typie obrazów (olejne, akwarela czy szkic), a także ustawić częstotliwość aktualizacji ustawionego tła – od 5 minut do 24 godzin czy nawet lata z jakich działa mają pochodzić.

r   e   k   l   a   m   a

Wybrane obrazy możemy zaznaczyć jako ulubione, co pozwoli na późniejszy szybki do nich dostęp. Co ciekawe, mimo iż program jest darmowy, pojawiły się w nim reklamy. Nie są to dowolne reklamy pobrane z sieci i nie mające nic wspólnego z programem. Możecie się spotkać z reklamą informującą o możliwości zamówienia danego dzieła jako wydruku wysokiej jakości lub nawet jako reprodukcji na płótnie. Nie jest to jednak typowa reklama, przeszkadzająca w działaniu programu i wyraźnie informująca o swojej obecności. W pewnym sensie można ją zaliczyć do dodatkowej funkcji programu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Artpip: automatyczne zmienianie tapet dla osób ceniących malarstwo

11
OPROGRAMOWANIE 06.02.2017 | Mateusz Budzeń

Niektórzy na Pulpicie umieszczają wszystkie pliki, foldery i skróty, nie przywiązując wagi do estetyki. Inni natomiast czynią z Pulpitu swoją wizytówkę, zawsze zadbaną i z odpowiednio dobraną grafiką. Dla tych należących do tej drugiej grupy, a ponadto ceniących sztukę, proponujemy program, który na ich komputer z Windowsem lub macOS-em przyniesie piękne tapety. Jeśli komuś nie wystarczają tapety dostarczane przed program Bing Wallpaper, to możliwe, że idealne tła otrzyma korzystając z programu Artpip. Biblioteka zdjęć zawiera działa takich artystów jak chociażby: Monet, Renoir, Whistler,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.